Zavřít
Pouze zboží skladem
Barva

Materiál

Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Šířka matrace

 cm –  cm

Délka matrace

 cm –  cm

Čelo postele

Úložný prostor

Přístýka

Zábrana

Cena

 Kč –  Kč

Dětské postele

Na našich stránkách najdete dětské postele vyrobené z kvalitních materiálů, a v rozličném provedení. Do dětského pokoje patří dětské postele ze zadaranabytek.cz.

Jednolůžkové
Z lamina
Z masivu
S přistýlkou
Se zábranou
S úložným prostorem
Postýlky
Palandy
Šuplíky a zábrany

Kvalitní a krásná dětská postel

Každému doporučujeme pečlivě vybírat postel pro vaši ratolest. Špatně zvolená dětská postel může mít dopad na zdraví a vývoj dítěte. V naší nabídce je zastoupena dětská postel vyrobená z kvalitních materiálů, v pestré paletě barevného provedení. Máme pro vás dětské postele vhodné pro dítě každého věku. Všechny mají zabudovaný rošt a většinu dodáme s matrací.

Oblíbená vyvýšená dětská postel

Pro mladší děti, které přechází z malé postýlky do velké, doporučujeme vybírat mezi dětskými postelemi se zábranou, která je ve spánku jistí. Velké oblibě se také těší dětské postele s textilií, díky které vypadá lůžko jako domeček, loď apod.a děti se v ní nejen dobře vyspí, ale i si v ní pohrají. Pokud chcete ušetřit prostor v místnosti, tak vám dobře poslouží vyvýšená dětská postel. Ta může mít ještě další přistýlku, nebo úložný prostor.

Kvalita a funkčnost dětských postelí

I u postelí pro větší děti, nebo studenty platí, že důležitější je kvalita a funkčnost, než desig. Mnoho dětských postelí v naší nabídce však splňuje požadavky náročného teenagera i starostlivých rodičů. Při výběru vhodné dětské postele doporučujeme upřednostňovat postele ze dřeva, nebo z lamina. Naopak nevhodné jsou dětské postele čalouněné, kvůli jejich horší údržbě. Často u dětí mohou vyvolávat alergické reakce. Nevyplatí se šetřit, protože postel bude vašemu dítěti sloužit klidně dlouhá léta.

TIP:Školáci jistě ocení dětské postele s úložnými prostory ve formě polic a šuplíků. Ty jsou vhodné do menších místností, stejně jako multifunkční typy, které se jednoduchým způsobem dají přeměnit na psací stůl,

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz