Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Délka

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Kuchyně do tvaru U

Kuchyně do U ve fotogalerii vyobrazují kuchyně do tvaru U, které realizovala některá z poboček Kuchyní Macháček. Prostorově náročné kuchyně do U spolu zvládneme vybudovat i ve vašem domově! 

Kuchyně do U do vašeho domova

Kuchyňské linky do tvaru U mají v nabídce našeho obchodu široké zastoupení. Díky jejich rozměrům musíte váš prostor v kuchyni pečlivě vyměřit, protože kuchyně do tvaru U zabere dost místa. V našem obchodě se specializujeme na kuchyňské linky, proto zde naleznete bohatý výběr kuchyní do U, v nepřeberném barevném provedení. Inspiraci také můžete nalézt v bohatém výběru druhů frézování dvířek i úchytů těchto oblíbených kuchyní do U.

Prostorově náročné kuchyně do U

Každý, kdo ve svém domově disponuje odpovídajícím prostorem, může realizovat v místnosti určené k vaření kuchyni do U. Každému zákazníkovi, který přijde s podobným přáním, připomeneme pár pravidel. Aby jste měli dostatek prostoru u vaření, neměl by být prostor mezi stěnami  menší, než 120 cm. Těžko by se pak otvíraly dvě protilehlé skříňky, nebo zásuvky. Kuchyně do U si pravděpodobně bude chtít pořídit vícečlenná rodina. I z tohoto důvodu by měly být protilehlé stěny od sebe vzdáleny minimálně 120 cm, ideálně však 140 až 145 centimetrů, aby si dvě osoby navzájem nepřekážely.

Kuchyně do tvaru U - dostatek pracovního i úložného prostoru

Základní zpracovaní kuchyně do tvaru U má dvě varianty

  • v první variantě stěny kuchyně do tvaru U kopírují stěny místnosti
  • druhou - a ne zcela tradiční variantou, je "účkové" zpracování, kdy stěny ční do volného prostoru. 

Zajímavě působí propojení jídelního a obytného koutu, kdy kuchyně již není samostatnou částí interiéru. Hospodyňka je tedy v neustálém kontaktu se svým okolím. Velkou výhodou kuchyně do tvaru U jsou odkládací a úložné možnosti, vždyť ideální součet všech stran je 6 metrů, s těmi už se dá pracovat, nemyslíte?

Kuchyně do tvaru U fotogalerie

Jestliže nemáte zkušenosti, bude pro vás realizace vaší kuchyně do tvaru U oříškem. Proto jsme tu my, abychom vám pomohli s výběrem a plánováním. Inspiraci můžete čerpat také z fotogalerie kuchyní do tvaru U, kde jsou vyobrazeny realizované kuchyně do U, které jsme u našich spokojených zákazníků nafotili, i výstavní kuchyňské linky. Spolu vybereme vhodné kuchyňské skříňkypracovní desku a dáme vaší vysněné kuchyni do tvaru U finální podobu!

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz