Konferenční stolky do obýváku

Konferenční stolky do obýváku jsou nezbytností. Každý bude vybírat konferenční stolek podle zařízení obývacího pokoje - moderní konferenční stolky do moderní domácnosti, z masivu zase do domova v přírodním stylu. 

Čtvercové a obdélníkové
Z masivu
Kulaté, oválné
Levné
Moderní
Podle barev
Rustikální
Skleněné
S úložným prostorem
Z teakového dřeva

Funkční konferenční stolky 

Od konferenčního stolku každý očekává to základní - aby nabídl dostatek odkládacího prostoru a korespondoval s vybavením obývacího pokoje. Konferenční stolky jsme pro vás přehledně rozdělili a je na vás, by jste zvolili moderní, dřevěný, kulatý či hranatý konferenční stolek do vašeho domova.  Můžeme vám ale udělat ještě větší radost! Podívejte se na náš obývací nábytek a vyberte si k novému stolku něco navíc. 

Máme toho spoustu, jen neváhejte a vybírejte! Máme obsáhlý výběr a skvělé ceny nejen pro konferenční stolky.

 Konferenční stolek do každého interiéru

Jistě si v naší široké nabídce vyberete ten pravý konferenční stolek, který hledáte.  Můžete vybírat mezi rozličnými tvary, styly a barvami konferenčních stolků. Moderní konferenční stolek dodáme v oválném tvaru, obdélníkovém, čtvercovém a kulatém. Mnoho z nich má praktický odkládací prostor pod horní deskou. Moderní typy konferenčních stolků do obýváku se mohou stát zajímavým a praktickým doplňkem vašeho obytného prostoru. 

Kvalitní materiál na prvním místě

I když se jedná o nábytek menších rozměrů, velmi dbáme na kvalitu zpracování. Konferenční stolky z lamina jsou ošetřeny proti vyšším teplotám, vlhkosti a ABS hrany chrání nábytek před poškozením. U stolků z masivního dřeva je povrch opatřen zdravotně nezávadným lakem, který může mít několik barevných odstínů. 

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz