Botníky do předsíně

Funkční botníky jsou základem každé udržované předsíně. I vy nějaký sháníte? Pak jste na tom nejlepším místě - máme pro vás připravený široký výběr i skvělé ceny. Tak neváhejte a prohlédněte si naše originální botníky do předsíně!

Dřevěné
Lavice a sedací botníky
Botníkové skříně
Výklopné

Jaký botník vybrat?

Mezi našimi botníky si snadno vyberete ideální typ - jak z hlediska funkčnosti, tak designu. Naše botníky z masivu jsou ekologické a zdravotně nezávadné. Dřevo je nadčasový materiál, který se hodí téměř do každé domácnosti. Botník dodáme v mnoha variantách a vybírat můžete i druh lakování - bezbarvé, olšové, dubové nebo ořechové. Pokud preferujete pestrost, pak pro vás budou zajímavější naše moderní botníky z lamina.

Mnoho variant a kombinací

Zajímavě působí například botník bílý, který se velmi dobře kombinuje s ostatním nábytkem a navozuje pocit čistoty. V menší předsíni upotřebíte botník se zrcadlem, nebo policový botník v několika rozměrech, který může mít kovové, nebo klasické police.

Ale kvalitními botníky za příjemné ceny naše nabídka nekončí. Nepotřebujete nový obývací nábytekKancelářský nábytek? Projděte naší nabídku na zadaranabytek.cz a objednávajte ještě dnes! 

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz