Zavřít
Pouze zboží skladem
Umístění

Šířka (cm)

Typ

Povrch dvířek

Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Kuchyňské spodní skříňky

Spodní kuchyňské skříňky tvoří spodní část kuchyňské linky. Spodní kuchyňské skříňky stojí na pevném soklu vysokém 10 cm. 

Plné
Šuplíky
Dřezové
Pro vestavby
S drátěným programem
Otevřené a zakončení
Rohové
Potravinové a multifunkční skříně

Kuchyňské spodní skříňky

Naše bohatá nabídka kuchyňských kříňek spodních zahrnuje nespočet typů v různých barvách i provedení. Sortiment je pro lepší orientaci rozdělen podle typů skříněk.

Když začneme tvořit kuchyň, musíme si nejprve rozmyslet, kde budeme mít dřez, sporák, troubu a další spotřebiče. Potom začneme stavět dolní část kuchyňské linky a vybírat ty správné spodní kuchyňské skříňky. Spodní kuchyňské skříňky můžou být například pod dřez, nebo pro vestavnou troubu, či myčku. Jejich součástí je i praktický šuplík. Pro rohovou kuchyňskou linku nesmí chybět v naší nabídce i rohové kuchyňské dolní skříňky. Pracovní desky na spodní kuchyňské skříňky jsou hluboké 60 cm a vysoké 28 mm. Vyrábí se také pracovní desky o tloušťce 38 mm.

Kvalitní spodní kuchyňské skříňky do vaší domácnosti

Každá spodní kuchyňská skříňka má ve svém popisu základní údaje o jejích rozměrech, variantách barevného provedení, možnosti výběru frézy a také vás v tomto textu informujeme o materiálu, ze kterého jsou spodní kuchyňské skříňky vyrobeny. Čelní plocha každé spodní kuchyňské skříňky je vyrobena z kvalitní MDF desky a korpusy z desky z laminované dřevotřísky. Tento materiál je hladký, odolný vysokým teplotám i vlhkosti a velmi dobře se udržuje.

TIP: Nevíte si rady? Potřebujete pomoct? Přesně zaměřit kuchyň, umístit spotřebiče a vybrat vhodné skříňky? Přijďte se poradit do některé z našich poboček kuchyňských studií Kuchyně Macháček s.r.o.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz