Zavřít
Pouze zboží skladem
Barva

Materiál

Typ skříně

Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Předsíňové stěny

K velmi praktickému vybavení předsíně patří předsíňové stěny. Poskytují více služeb v jednom - botník, věšák na šaty, zrcadlo a další. Stačí vybírat v naší široké nabídce! 

Věšákové
Konica
Serial

Předsíňové stěny 

Naše předsíňové stěny vám umožní najít to pravé, i pokud máte vysoké nároky. V naší nabídce najdete například  předsíňové stěny v moderním designu, ale i klasické typy od těch nejjednodušších, po ty  velmi důmyslně řešené. Všechny typy vyrábíme v mnoha barevných variantách, ošetřené nezávadným lakem. Vybírejte v našem obchodě předsíňové stěny, které vám poskytnou spoustu úložného prostoru a stanou se součástí vybavení vašeho útulného domova.

Shlédněte nabídku nejen našich předsíňových stěn a objednejte si je v našem e-shopu Zadaranabytek.cz.

Předsíňová stěna do každé domácnosti

Předsíňová stěna je oblíbeným a často využívaným nábytkem do předsíně a to především díky své vysoké variabilitě použití. Předsíňové stěny můžeme totiž bez obav označit jako multifunkční nábytek, neboť zcela bez problémů plní funkci jako nepostradatelný botník a věšák, tak i prostorné šatní skříně. Kromě toho řada našich předsíňových stěn disponuje zrcadlem, takže se hned na místě můžete přesvědčit, jak Vám to sluší.

Předsíňová stěna bílá

Bílá barva nábytku je krásná a ne jinak je tomu také v předsíni. Předsíňová stěna bílá místnost opticky zvětší, prosvětlí a navíc má velkou výhodu - bezvadně se kombinuje s ostatním nábytkem a barvou zdi v jakémkoliv odstínu.

Moderní předsíňové stěny

Moderní předsíňové stěny zaujmou originálními detaily, jako jsou kovové, nebo plastové úchyty, zajímavým barevným zpracováním, úložnými a odkládacími možnostmi, které jistě beze zbytku využijete.

 

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz