Dětský nábytek

Dětské pokoje sleva až 25%Rádi by jste nakoupili kvalitní dětský nábytek za nízké ceny? Pokoj pro dítě, vybavený vhodným nábytkem od naší firmy Zadarnabytek.cz  poskytne vaší ratolesti útulné a bezpečné  prostředí nejen k hrám a odpočinku, ale také k učení. 

Dětské pokoje
Dětské postele
Dětské skříně
Dětské komody
Dětské židle
Noční stolky
Poličky
Psací stoly
Dětské doplňky

Kvalitní nábytek do dětského pokoje

U nás si můžete vybrat vybavení dětských pokojíků i dětské hračky. Postele pro zdravé spaní. I psací stoly pro psaní domácích úkolů, či hraní her na počítači.

Nábytek do dětského pokoje můžete vybírat z jedné modelové řady a tak vaše princezna či chlapec budou mít nádherné království. Vyrábíme ho ze zdravotně nezávadných materiálů a veškerá jeho ergonomie je přizpůsobena dětem. Od malé dětské šatní skříně, až po police a poličky. Je tedy jen na vás, jak chcete pokoje pro vaše ratolesti vybavit a jaký nábytek vybrat a nakombinovat.

Moderní styl i pro děti

Do moderní domácnosti patří i kvalitní dětský nábytek. Nabízíme sektorové dětské pokoje vysoké kvality za nízké ceny. Náš sortiment je opravdu rozsáhlý, takže zde každý najde právě to, co hledá. Nabízíme Vám jak malé kusy nábytku, kterými jsou různé noční stolkykomody, prádelníky tak i větší nábytek pro dětské pokoje jako jsou regály, knihovny i celé stěny.

Nábytek do dětského pokoje u nás nakoupíte za akční ceny, tím se stává dostupný všem, kteří chtějí pro své dítko jen to nejlepší.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Mníšek u Liberce, K Batimě 364,463 31, MAPA 
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz