Realizace kuchyní a realizované kuchyně

Grafický návrh na váš e-mail Zdarma, včetně cenové kalkulace

Prohlédněte si realizované kuchyně, které jsme dodali našim zákazníkům. Realizované kuchyně jsou profesionálně navrženy tak, aby nejen dobře vypadaly, ale i skvěle sloužily. Ale to není vše! Hlavní předností realizovaných kuchyní je jejich prostorová a ergonomická přizpůsobivost. Prohlédněte si je a přesvědčte se. 

Realizované kuchyně - návrh zdarma

Pokud si pořídíte realizované kuchyně od nás, nemusíte se bát, že by snad nepasovaly či se nelíbily. Přesně dle vašich rozměrů pro vás zadarmo připravíme grafický návrh - v naší nabídce si můžete prohlédnout již realizované projekty. Kuchyně navrhneme dle vašich představ, dodáme i namontujeme! V ceně je zahrnuta kompletní kuchyně včetně spojovacích lišt a jiných nezbytností. Nejsou v ní zahrnuty pouze spotřebiče a dřezy.

Rekonstrukce kuchyně s Kuchyněmi Macháček

Ideální kuchyně je snem každého a už to rozhodně nejsou jen ženy, které tráví v kuchyni nejvíc času. Jestliže jste se rozhodli  pro rekonstrukci kuchyně, jistě bude hrát důležitou roli, zda v ní bude vařit převážně žena, či muž. Je možné, že neplánujete rekonstrukci pouze kuchyně, ale celého bytu. V tom případě bychom doporučovali propojit jídelní i obytnou část, pokud to umožňují parametry místnosti. Ten kdo v kuchyni bude pracovat ocení neustálý kontakt s rodinou. 

Realizace kuchyně fotogalerie

Ve fotogalerii realizovaných kuchyní, na kterých se podílely naše pobočky, naleznete mnoho rozličných typů kuchyňských linek. Jsme schopni vám vaší vysněnou kuchyni dodat v jakémkoliv rozměru, typu i provedení. Prohlédněte si proto naší fotogarii realizovaných kuchyní, jestliže hledáte inspiraci, třeba vás nějaká postrčí správným směrem a společně ji dodáme finální podobu

Dlouholeté zkušenosti s realizací kuchyní na míru

Na trhu s kuchyněmi působíme již mnoho let, proto máme co nabídnout. Nebojíme se žádné výzvy a rádi vám pomůžeme realizovat kuchyni i ve vašem domově.  Jedinečné výrobní technologie ve spojení s dlouholetými zkušenostmi vám zaručí spokojenost a kvalitně odvedenou práci!

Naše realizované kuchyně vás zkrátka nezklamou, tak vybírejte.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz