Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Povrch dvířek

Délka

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Realizace kuchyní a realizované kuchyně

Grafický návrh na váš e-mail Zdarma, včetně cenové kalkulace

Prohlédněte si realizované kuchyně, které jsme dodali našim zákazníkům. Mohou skvěle posloužit jako vaše inspirace. Námi realizované kuchyně ušetří spoustu práce při vymýšlení a plánování, jak by vaše nová kuchyně mohla, či měla vypadat. Realizované kuchyně jsou profesionálně navrženy tak, aby nejen dobře vypadaly, ale i skvěle sloužily. Ale to není vše! Hlavní předností realizovaných kuchyní je jejich prostorová a ergonomická přizpůsobivost. Prohlédněte si je a přesvědčte se. 

Realizované kuchyně - návrh zdarma

Pokud si pořídíte realizované kuchyně od nás, nemusíte se bát, že by snad nepasovaly či se nelíbily. Přesně dle vašich rozměrů pro vás zadarmo připravíme grafický návrh - v naší nabídce si můžete prohlédnout již realizované projekty. Kuchyně navrhneme dle vašich představ, dodáme i namontujeme! V ceně je zahrnuta kompletní kuchyně včetně spojovacích lišt a jiných nezbytností. Nejsou v ní zahrnuty pouze spotřebiče a dřezy.

Rekonstrukce kuchyně s Kuchyněmi Macháček

Ideální kuchyně je snem každého a už to rozhodně nejsou jen ženy, které tráví v kuchyni nejvíc času. Jestliže jste se rozhodli  pro rekonstrukci kuchyně, jistě bude hrát důležitou roli, zda v ní bude vařit převážně žena, či muž. Je možné, že neplánujete rekonstrukci pouze kuchyně, ale celého bytu. V tom případě bychom doporučovali propojit jídelní i obytnou část, pokud to umožňují parametry místnosti. Ten kdo v kuchyni bude pracovat ocení neustálý kontakt s rodinou. 

Realizace kuchyně fotogalerie

Ve fotogalerii realizovaných kuchyní, na kterých se podílely naše pobočky, naleznete mnoho rozličných typů kuchyňských linek. Jsme schopni vám vaší vysněnou kuchyni dodat vj akém koliv rozměru, typu i provedení. Prohlédněte si proto naší fotogarii realizovaných kuchyní, jestliže hledáte inspiraci, třeba vás nějaká postrčí správným směrem a společně ji dodáme finální podobu

Dlouholeté zkušenosti s realizací kuchyní na míru

Na trhu s kuchyněmi působýme již mnoho let, proto máme co nabídnout. Nebojíme se žádné výzvy a rádi vám pomůžeme realizovat kuchyni i ve vašem domově.  Jedinečné výrobní technologie ve spojení s dlouholetými zkušenostmi vám zaručí spokojenost a kvalitně odvedenou práci!

Naše realizované kuchyně vás zkrátka nezklamou, tak vybírejte.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Mníšek u Liberce, K Batimě 364,463 31, MAPA 
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz