Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Čelo postele

Barva

Materiál

Typ skříně

Rozkládací sedačky

S úložným prostorem

Šířka matrace

 cm –  cm

Délka matrace

 cm –  cm

Úložný prostor

Přístýka

Zábrana

Cena

 Kč –  Kč

Dětské pokoje

Dětské pokoje sleva až 25%Sháníte kvalitní dětské pokoje za nízké ceny? S nábytkem pro dítě od naší firmy vytvoříte příjemné prostředí, ve kterém se bude cítit dobře a spokojeně. Kompletní dětský nábytek jako jsou:  komody, prádelníky, noční stolky, police,  psací stoly, šatní skříně.

Sestavy podle jména
Studentské
Dívčí
Pro kluky
Z lamina
Z masivu
Levné
Moderní
Barevné
Inspirace

Funkční a kvalitní dětský pokoj

Jak bude vypadat dětský pokoj pro nejmenší děti, je čistě ve vašich rukách. Ti starší vám již budou při výběru jejich zázemí pro studium, hraní a odpočinek nápomocni. U nás si můžete vybrat krásné dětské komody na oblečení i hračky. Postele pro zdravé spaní i psací stoly pro psaní domácích úkolů, či hraní her na počítači.

Nač myslet při výběru dětského pokoje

Pokoj pro dítě musí splňovat náležitosti pro pro zdravý a spokojený vývoj vašich dětí. Proto jeho výběru věnujte náležitou pozornost. Především co se týče jeho rozměrů a rozestavění. Dětské pokoje jsou více než jen místečkem, kde si děti hrají. Jsou místem, kde vyrůstají a formují se. Proto jsou tak důležité. Při výrobě jednotlivých sektorů byly použity nejmodernější technologie, které zaručí bezpečné využívání nábytku, který je ekologicky barven a zaručuje snadnou údržbu. 

Objednejte dětský pokoj své ratolesti, bude se mu v něm krásně vyrůstat.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz