Jídelní stoly z masivu

Vybírejte jídelní stoly z masivu v naší bohaté nabídce. V Sortiment našeho obchodu najdete jídelní stoly z masivu různých tvarů, velikostí a barev. Jistě si vybere každý!

Jídelní stůl masiv borovice, nebo buk

Do vašeho domova si můžete pořídit jídelní stůl z masivu různých tvarů a rozměrů. Záleží na prostoru, který máte pro váš stůl vymezen. Jídelní stůl z masivu, který vám nabízíme, je vyráběn v několika barevných variantách. Nabízíme klasické i modernější typy. Jídelní stoly z masivu dodáme vyrobené z borovice, buku, nebo dubu. Pro děti nabízíme krásný jídelní stůl borovice, ošetřený kvalitním, nezávadným lakem. 

Problémy s prostorem?

Vybírejte ten správný typ - například za jídelní stůl masiv dub si připlatíte, jeho kvalita a dlouholetost za to však jistě stojí!  Jídelní stůl buk masiv se také může stát právě tím, který dokonale padne do celkového designu vaší kuchyně, či jídelního koutu.  Pokud máte větší rodinu, neváhejte si pořídit rozkládací jídelní stůl z masivu. Ten může mít několik typů rozkladu - 1, nebo 2 křídla a vklad uprostřed, nebo po stranách. Nenechte si vzít dobrou náladu proto, že nemáte kam usadit návštěvu - rozkládací jídelní stůl masiv vás zachrání!

Kvalitní jídelní stůl z masivu

Pro mnohé z nás je kuchyň nejdůležitější součástí bytu a nejenom proto, že se v ní připravuje jídlo. Kuchyň a jídelna je především místem, kde se denně setkáváme. Jídelna a s ní masivní jídelní stoly se pomalu ale jistě stávají piazzou, která zakládá naše společné vzpomínky. Rustikální jídelní stůl má svou vůni, kresbu, barvu, je příjemný na dotek a snadno se udržuje.

Chcete každé ráno zažívat snídani jako na zámku? Nebo se unavení z práce k zámecké tabuli posadit?  I jídlo, které jíte každý den, může být výjimečné, když si ho umíte výjimečným udělat a když si vystrojíte hostinu v kouzelném prostředí u elegantních dřevěných jídelních stolů z masivu.

 

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz