Pohupovací a houpací křesla

Sortiment sedacího nábytku jsme obohatili o pohupovací křesla, které vám poskytnou ten pravý požitek a relaxaci. Pružné dřevo pohupovacího křesla umožňuje lehké houpání, uvidíte, že se tohoto zvyku už nebudete chtít zbavit!

To pravé pohodlí vám nabízejí pohupovací křesla

V naší nabídce pohupovacích křesel najdete typy s dřevěnými, či kovovými područkami. Všechna pohupovací křesla dodáváme v mnoha druzích potahu, stačí vybrat ten pravý, aby se pohupovací křeslo stalo součástí vaší sedací soupravy.Pohupovací křesla mají prodloužené opěráky na hlavu, takže vaše unavené tělo na nich může pohodlně spočinout a oddat se relaxaci.

Samostatná, nebo součást sedací soupravy

Jestliže si chcete pořídit domů houpací křeslo, které se stane součástí vaší sedací soupravy, obohatíte tak obývací kout o krásný element. Ještě efektněji však působí houpací křeslo doplněné krásnou lampou a možná i starožitným stolkem, na odkládání knížek a sklenky s vínem.. Také to pohodlí úplně vidíte? Stejný útulný koutek, díky pohupovacímu křeslu můžete mít i ve vašem domově.

Taburetka pro zdravější sezení

Pohupovací křeslo můžete doplnit jednou z našich taburetek, které vám nabízíme opět v mnoha tvarech, barvách i materiálech. S nožkami vyvýšenými, tak získáte zdravější a pohodlnější posezení.

Vybírejte z naší nabídky na zadaranabytek.cz a objednávejte ještě dnes!

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz