Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Nosnost

 kg –  kg

Min. výška sedáku

 cm –  cm

Max. výška sedáku

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Kancelářská křesla

Kancelářská křesla v naší nabídce na stránkách zadaranabytek.cz poskytují luxus a zároveň mají mnoho funkcí, které umožňují držet tělo ve správné pozici. To jistě ocení ti, kdo tráví velkou část dne sezením v kanceláři.

Určitě si zde dokáže vybrat i ten nejnáročnější zákazník, který pro sebe shání vyhovující kancelářské křeslo.  Stačí pečlivě projít nabídku našeho obchodu!

Kancelářské křeslo Manager


1 460 Kč

Do 3 týdnů

Kancelářské křeslo Manager

Kancelářské křeslo Manager. Výška sedadla: 37-42 cm, opěrky: 123 cm, šířka: 64cm. Barvy: bordo, světlé bordo, grafit, modrá.

Kancelářské křeslo kožené Odet


2 232 Kč

Do 4 - 6 týdnů

Kancelářské křeslo kožené Odet

Šířka sedáku 52 cm, výška křesla 108 - 118 cm. Materiál: kůže.

Kancelářská křesla

Mezi kancelářskými křesly, které u nás můžete zakoupit najdete ověřené typy.

Jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme umožnit vybrat si mezi mnoha typy kancelářských křesel. Najdete zde široký sortiment - od jednoduchých pracovních židlí, po luxusní kancelářská křesla, která prošla mnoha atestacemi a patří mezi nejlepší na trhu.
 
Luxus se snoubí s pohodlím
 
Kancelářská křesla varábíme z rozličných materiálů - síťoviny, klasického čalounění v mnoha barevných variantách a  kombinacích se dřevem, ale i z pravé kůže.
Krásné jsou také kombinace dřeva, kovu apod.
 
Věnujte pozornost funkcím, které jsou v popisku u každého kancelářského křesla uvedeny, mnoho z nich vám jistě zpříjemní život.

Projděte naší nabídku na zadaranabytek.cz a objednávajte ještě dnes!