Šatní skříně z lamina

Do moderní domácnosti patří i moderní šatní skříň. Nabízíme nábytek vysoké kvality pro každý kout vašeho domu. S námi si vybavíte obývací pokoje, ložnice, kuchyně, ale i další místnosti kvalitním a precizně zpracovaným nábytkem.

Šatní skříně do šíře 80 cm
Šatní skříně do šíře 150 cm
Šatní skříně nad šířku 150 cm

Šatní skříně z lamina

I šatní skříň vyjadřuje kousek vaší osobnosti, a proto je nutno vybírat opravdu s rozmyslem. Je potřeba myslet i na to, jak bude vybraná šatní skříň z lamina vypadat v místnosti jako celek, zda se hodí k ostatnímu vybavení místnosti. Nábytek je ve vašem domě tím nejdůležitějším. Budete jej využívat denně, proto jeho výběru věnujte náležitou pozornost. Nabízíme jak jednodvéřové šatní skříně z lamina, tak i větši kousky až k velkým s posuvnými dveřmi. 

Do moderního interiéru

Jestliže si vybavujete vaši domácnost moderním nábytkem, jistě budete vybírat mezi moderními šatními skříněmi z lamina.  Dle vašeho vkusu můžete vybírat mezi moderními šatními skříněmi z lamina, které jsou efektně doplněny zrcadly, kovovými, či plastovými úchyty, či vynikají kombinací různých barevných odstínů. Například ultra moderním dojmem působí šatní skříně z lamina v barevné kombinaci bílá/černá, bílá/fialová a podobně, navíc ve vysokém lesku.

Mnoho barev a barevných kombinací

U šatních skříní vyrobených z lamina je paleta barevného provedení mnohem pestřejší, než u dřevěného nábytku. Pro vaši lepší orientaci jsme zvlášť roztřídili šatní skříně v oblíbené barvě dub sonoma a v bílé barvě. Sami se ale můžete přesvědčit, že můžete volit mezi mnohem větším barevným rozpětím. Efektně působí barevné kombinace odstínů dřeva, ale nejmodernější vzhled mají šatní skříně z lamina s barevnými částmi, nebo ve vysokém lesku. Fantazii se meze nekladou, vybírat můžete mezi decentními dřevěnými odstíny, ale také mezi veselými pastelovými, nebo jasnými barvami.

Šatní skříně v e všech rozměrech a typech

Aby jste rychleji našli co hledáte a nezdržovali se zdlouhavým proklikáváním, rozdělili jsme šatní skříně z lamina podle rozměrů do třech základních typů - do 80 cm najdete menší policové skříně, do 150 cm klasické šatní skříně a nad 150 cm uvidíte robusní šatní skříně z lamina, které vynikají kombinací polic, věšáků a šuplíků. Součástí těchto šatních skříní z lamina bývá i jedno, nebo více zrcadel.

Levné šatní skříně z lamina

Levné šatní skříně z lamina najdete v oddělení výprodej. Zde je můžete zakoupit za bezkonkurenčně nejnižší ceny na trhu!

Vybírejte do vašeho interiéru i další nábytek. Například postele, sedací soupravy, či konferenční stolky.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz