Šatní skříně z masivu

Šatní skříně z masivu jsou vyrobeny z kvalitního borovicového dřeva a jsou lakovány ekologickým, zdravotně nezávadným nátěrem. Lakování je bezbarvé, olšové, dubové, šedé,  nebo ořechové.

Šatní skříně do šíře 80 cm
Šatní skříně do šíře 150 cm
Šatní skříně nad šířku 150 cm

Šatní skříně z masivu

V  domácnosti, ve které vládné přírodní styl a vůně dřeva se budou dobře vyjímat i šatní skříně z masivu. Nabízíme šatní skříně z masivu, které vynikají kvalitou zpracování i nádherným materiálem, ze kterého jsou vyrobeny. S námi si vybavíte obývací pokoje, ložnice, kuchyně, ale i další místnosti kvalitně a precizně zpracovanou šatní skříní z masivu. Náš sortiment šatních skříní z masivu je opravdu rozsáhlý, takže by zde každý měl najít právě to, co hledá.

Stále oblíbené šatní skříně z masivu

Šatní skříně z masivu vám budou ve vaší domácnosti sloužit dlouhá léta. S přibývajícími roky získají jemnou patinu, která jim jen přidá na kráse. Tento nábytek je evergreenem mezi módními trendy, protože si stále drží své pevné místo v oblíbenosti u našich zákazníků. Šatní skříně z masivu dodají interiéru nádech venkovské pohody a vůně dřeva dodá vašemu obydlí na jedinečnosti. 

Široká škála rozměrů 

Pro  lepší orientaci jsme šatní skříně z masivu rozdělili také podle rozměrů. Lehce tak vyhledáte tu pravou šatní skříň z masivu do vaší domácnosti. Volit můžete mezi jednoduchými policovými typy, nebo robusními, několikadvéřovými šatními skříněmi z masivního dřeva, které mohou mít jednu, nebo více z předních ploch nahrazenou i zrcadlem. Šatní kříně z masivu, které najdete v naší nabídce mohou být klasické, nebo kombinované s praktickými šuplíky různých rozměrů. Takové šatní skříně poskytují dostatek úložného prostoru na oděvy všech členů rodiny.

Dřevěné šatní skříně mají 5 základních odstínů dřeva. Zdravotně nezávadné lakování může být bezbarvé, olšové, dubové, šedé či ořechové

Levné šatní skříně z masivu

Navštivte naše oddělení výprodeje, kde najdete šatní skříně za akční ceny. Opravdu - levněji už je nikde nekoupíte!

Vybavte interiér i dalším obývacím nábytkem, jako jsou postele, komody, či konferenční stolky.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz