Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Čelo postele

Barva

Materiál

Úložný prostor

Přístýka

Zábrana

Cena

 Kč –  Kč

Dětské postýlky

V našem obchodě nezapomínáme ani na ty nejmenší. Máme zde dětské postýlky pro dítě každé věkové kategorie. Pro miminka vyrábíme dětské postýlky z borovice, nebo z kvalitní laminované dřevotřísky. U nás můžete dokoupit i kvalitní matraci do dětské postýlky.

Dětská postýlka Nuki NU9

18 150 Kč (43 %)
10 346 Kč

Do 4 - 6 týdnů

Dětská postýlka Nuki NU9

Rostoucí nábytek. Šířka 194,5 cm, výška 100 cm, hloubka 94,5 cm. Barevná provedení: norská borovice a modrá nebo růžová.

Dětská postýlka Nuki NU10

6 500 Kč (43 %)
3 705 Kč

Do 4 - 6 týdnů

Dětská postýlka Nuki NU10

Šířka 124,5 cm, výška 93 cm, hloubka 72 cm. Barevná provedení: norská borovice a modrá nebo růžová.

Patrová postel vyvýšená, s domečkem VP 05


5 450 Kč

Do 3 týdnů

Patrová postel vyvýšená, s domečkem VP 05

Vyvýšená postel ošetřená ekologickým lakem. Šířka 87 cm, výška 123 cm, hloubka 187 cm. V ceně postele rošt a textilní zástěna.

Dětská postýlka z borovice Lotta 607

17 023 Kč (55 %)
7 660 Kč

Do 3 - 8 týdnů

Dětská postýlka z borovice Lotta 607

Šířka: 100, výška: 107, hloubka 70,5 cm. Barva: white wash.

Dětské postýlky

V nabídce našeho obchodu najdete dětské postýlky pro každého – dětské postýlky s roštem mají možnost nastavení výšky roštu, nabízíme i postýlky s úložným prostorem. Velmi praktická je dětská postýlka, která obsahuje i přebalovací pult se šuplíky. Dětské postýlky vám nabízíme v několika barevných variantách, podle toho, zda sháníte postýlku pro chlapce, či pro dívku. Chcete, aby se vašemu miminku leželo pohodlně a nic nerušilo jeho důvěřivý spánek ani váš noční odpočinek? Chcete mu zajistit příjemné sny a také příjemný vstup do nového dne? Nic není snazší, i když se to napřed nemusí zdát.

Dětské postýlky, které uchystáte svým ratolestem ještě před příchodem na svět, jsou vlastně po narození jejich prvním skutečným domovem, prvním prostorem, který patří výhradně jim. Výběrem té správné dětské postýlky tak rozhodujete, jak se bude vaše miminko ve svém domově cítit, a tak můžete už v základech ovlivnit jeho pocit sebejistoty.

Dětská postýlka

Velmi oblíbená je dětská postýlka s motivem z filmu Auta - "Cars". Ale skutečným evergreenem je borovicová postýlka s nádherně vyřezávanými hranami a nastavitelným roštem, kterou také naleznete v naší nabídce.

Matrace do dětské postýlky

Kvalitní matrace do dětské postýlky, kterou máme zahrnutou v nabídce je vyrobená z materiálu Amicor, s antimikotickými vlastnostmi. Tento materiál zabraňuje tvorbě plísní a šíření roztočů. Rám matrace do dětské postýlky je z překližky, takže vydrží i hopsání neposedného dítka. Tato dětská matrace navíc obsahuje vložku potaženou PES vlákny, která velmi rychle odpařuje vlhkost. Povlak matrace do dětské postýlky se dá prát na 60 stupňu. kryt udržuje své vlatnosti na cca 200 praní.

Budete li zařizovat dětský pokoj pro vaše nejmenší, neváhejte vybrat dětskou postýlku v našem obchodě!

I dětské postýlky mohou určovat design vašeho bytu

Chcete při zařizování svého domova před příchodem miminka ladit vybavení do klasického designu, a trochu tak sobě i děťátku přiblížit duch minulosti? Pak je tu klasická kolíbka, jak ji znáte z pohádek, nebo moderní dětské postýlky na principu kolébky.

Nemusíte věřit tomu, že vaše dítě vykoná zázračné skutky a získá třeba i celé království, když bude trávit noci svého nejútlejšího dětství v kolíbce stejně jako většina pohádkových postav. Správným výběrem dětské postýlky mu ale můžete trochu pohádky do života vnést hned v jeho začátku. A jak trochu povyroste, užije si dětské postele, a především dětské patrové postele - palandy