Zavřít
Pouze zboží skladem
Barva

Materiál

Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Šířka matrace

 cm –  cm

Délka matrace

 cm –  cm

Čelo postele

Úložný prostor

Přístýka

Zábrana

Cena

 Kč –  Kč

Dětské postýlky

V našem obchodě nezapomínáme ani na ty nejmenší. Máme zde dětské postýlky pro dítě každé věkové kategorie. Pro miminka vyrábíme dětské postýlky z borovice, nebo z kvalitní laminované dřevotřísky.

Dětská postýlka pro zdravý spánek

V nabídce našeho obchodu se  najde dětská postýlka pro každého – dětské postýlky s roštem mají možnost nastavení výšky roštu, nabízíme i postýlky s úložným prostorem. Velmi praktická je dětská postýlka, která obsahuje i přebalovací pult se šuplíky. Dětské postýlky vám nabízíme v několika barevných variantách, podle toho, zda sháníte postýlku pro chlapce, či pro dívku. Chcete, aby se vašemu miminku leželo pohodlně a nic nerušilo jeho důvěřivý spánek ani váš noční odpočinek? Chcete mu zajistit příjemné sny a také příjemný vstup do nového dne? Nic není snazší, i když se to napřed nemusí zdát.

Matrace do dětské postýlky

Dětské postýlky, které uchystáte svým ratolestem ještě před příchodem na svět, jsou vlastně po narození jejich prvním skutečným domovem, prvním prostorem, který patří výhradně jim. Výběrem té správné dětské postýlky tak rozhodujete, jak se bude vaše miminko ve svém domově cítit, a tak můžete už v základech ovlivnit jeho pocit sebejistoty. Kvalitní matrace do dětské postýlky, kterou máme zahrnutou v nabídce je vyrobená z materiálu Amicor, s antimikotickými vlastnostmi. Tento materiál zabraňuje tvorbě plísní a šíření roztočů. Rám matrace do dětské postýlky je z překližky, takže vydrží i hopsání neposedného dítka. Tato dětská matrace navíc obsahuje vložku potaženou PES vlákny, která velmi rychle odpařuje vlhkost. Povlak matrace do dětské postýlky se dá prát na 60 stupňu. kryt udržuje své vlatnosti na cca 200 praní.

I dětské postýlky mohou určovat design vašeho bytu

Chcete při zařizování svého domova před příchodem miminka ladit vybavení do klasického designu, a trochu tak sobě i děťátku přiblížit duch minulosti? Pak je tu klasická kolíbka, jak ji znáte z pohádek, nebo moderní dětské postýlky na principu kolébky.

Nemusíte věřit tomu, že vaše dítě vykoná zázračné skutky a získá třeba i celé království, když bude trávit noci svého nejútlejšího dětství v kolíbce stejně jako většina pohádkových postav. Správným výběrem dětské postýlky mu ale můžete trochu pohádky do života vnést hned v jeho začátku. A jak trochu povyroste, užije si dětské postele, a především dětské patrové postele - palandy

Jak vybrat správnou postel pro miminko?

  • kvalita a funkčnost je důležitější, než design
  • doporučujeme postýlky z masivního dřeva
  • výhodou je spouštěcí bočnice a nastavitelný rošt 
  • postýlka by měla mít oblé hrany
  • bezpečné kování
  • může mít i kolečka pro snadnější manipulaci

postýlkám pro ty nejmenší děti můžete přikoupi i praktické komody, které poskytují mnoho úložného a odkládacího prostoru. 

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz