Kancelářská křesla

Kancelářské křesla v naší nabídce na stránkách zadaranabytek.cz poskytují luxus a zároveň mají mnoho funkcí, které umožňují držet tělo ve správné pozici. To jistě ocení ti, kdo tráví velkou část dne sezením v kanceláři.

Kancelářské křeslo na míru

Jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme umožnit vybrat si kancelářské křeslo mezi mnoha typy v nabídce našeho obchodu. Najdete zde široký sortiment - od jednoduchých pracovních židlí, po luxusní kancelářská křesla, která prošla mnoha atestacemi a patří mezi nejlepší na trhu. Určitě si zde dokáže vybrat i ten nejnáročnější zákazník, který pro sebe shání vyhovující kancelářské křeslo

Luxus se snoubí s pohodlím

Protože mnoho z nás tráví v práci většinu času v sedě, vybírejte typy kancelářských křesel, které vám váš pracovní den učiní pohodlnějším a snesitelnějším. Například pohupovací křeslo, nebo polohovací relaxační křeslo vám umožní si záda během pracovní doby příjemně protáhnout. Polohovací křeslo vyrábíme z rozličných materiálů - síťoviny, klasického čalounění v mnoha barevných variantách a  kombinacích se dřevem, ale i z pravé kůže, či z její imitace.

Tip: pro snadný pohyb po kanceláři a rychlou dostupnost ke všemu potřebnému si pořiďte do práce otočné křeslo

Projděte naší nabídku na zadaranabytek.cz a objednávajte ještě dnes!

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz