Originální dětský pokoj 

Bambi Dětský pokoj Bambi reprezentuje vyvýšená dětská postel. Tato palanda slouží nejen jako lůžko, ale její součástí je také psací stůl, který se pod ním nachází a šatní skříň. Jedná se vlastně o 3 v 1, takže skvěle ušetříte místo.

  • tato postel je vhodná do menších místností
  • dodáme ji včetně masivního žebříku, zábrany a roštu
  • matraci o rozměrech 90 x 200 cm si můžete přiobjednat

Dětské pokoje jako příjemný kout pro relax i učení

Je to tak. Dětské pokoje by měly zajistit prostředí, ve kterém se děti budou rády učit, hrát si a odpočívat. K tomu napoháhá také příjemná barva nábytku a zpracování. Nábytek Bambi je čistě bílý, s částmi v dřevěném odstínu. Je tedy velmi jednoduché ho zkombinovat například s barevným kobercem, nebo pestrými závěsy, či dekoracemi, o které se vaše dítko jistě postará. Lamino silné 16 mm, ze kterého je nábytek Bambi vyroben se velmi dobře udržuje v čistotě a jeho hrany jsou odolné vůči poškození a vlhkosti. 

Zajímavý nábytek do dětského pokoje

Zpracování jednotlivých sektorů je opravdu originální. Bílý nábytek do dětského pokoje je doplněn částmi v dřevěném odstínu - jedná se hlavně o police, nebo úchyty. Ty jsou tvořeny dlouhými vyfrézovanými fronty, což je další typický znak této neotřelé kolekce. 

OBJEDNÁVEJTE ZDE

Bambi Dětská postel Bambi Šatní skříň Bambi 2D Policová skříň Bambi