Zavřít
Pouze zboží skladem
Barva

Materiál

Typ skříně

Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Šířka matrace

 cm –  cm

Délka matrace

 cm –  cm

Čelo postele

Rozkládací

Výška sedáku

 cm –  cm

Materiál

Cena

 Kč –  Kč

Obývací stěny

Chcete mít ve svém obývacím pokoji krásné a kvalitní obývací stěny za skvělé ceny? Pak se spolehněte na stránky Zadaranabytek.cz naší firmy.  Naše obývací stěny splňují nejlepší poměr cena / kvalita. Kompletní obývací nábytek zde.

Pokoje - dle názvu
Levné
Moderní
Podle barev
Inspirace

Obývací stěna – ozdoba obývacího pokoje

Obývací pokoj je centrem celé domácnosti a právě obývací stěna je tím, co každý vidí. Obývací stěna již dávno není přežitkem z dob minulých, nýbrž opět získává své místo v interiérovém designu. V obývací stěně je televize i hi-fi. Obývací stěna je všem a očích a proto musí náležitě vypadat. U nás si obývací stěnu můžete vybrat z nespočtu variant, materiálů a designů.

Obývákové stěny na mnoho let

Líbí se vám obývákové stěny v minimalistickém designu, nebo dáváte přednost rustikálnímu stylu? Vybírejte moderní typy v zajímavých barvách s prosklenými vitrínami a LED osvětlením, nebo klasické. Můžete si být jisti, že obývákové stěny od naší firmy vám budou sloužit dlouhá léta.

I vašemu obývacímu prostoru může dominovat obývací stěna bílá, která může zaujmout vysokým leskem, či prosklenými vitrínami s moderním LED osvětlením.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz