Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Materiál

Cena

 Kč –  Kč

Dětské psací stoly

Na stránkách našeho obchodu zadaranabytek.cz najdete nabídku dětské psací stoly pro děti všech věkových kategorií. Vyrábíme je z masivu, z lamina, v mnoha variantách a barvách.

Z lamina
Z masivu
Rohové

Dětský psací stůl

Sháníte dětský psací stůl pro vašeho školáka? Věnujte  jeho výběru náležitou pozornost. Je důležité přihlédnout na věk a velikost dítěte, aby se u psacího stolu cítilo pohodlně. U nás můžete vybírat dětský psací stůl vyrobený z lamina, či z masivu, v moderním i klasickém designu. Dětské psací stoly jsou nedílnou součástí jejich osobního prostoru.  Zvolte ten pravý typ podle vašich prostorových možností a také podle vašich představ. Ten, kdo preferuje moderní provedení, může vybírat z nabídky systému Nemo, Pluto, Maximus či Komi. Ale uspokojíme i potřeby zákazníka, který má radši klasické masivní dřevo.

Ten pravý psací stůl pro děti

Pro školáky i pro studenty můžete vybrat psací stoly pro děti v různé výšce, délce i hloubce a také psací stoly pro děti od těch nejjednodušších, po ty velmi praktické, s mnoha poličkami, šuplíky a úložnými prostory. Mnohé jsou součástí celého systému, takže si domů můžete zvolit dětský pokoj v jednotném designu a vytvořit tak vaší ratolesti funkční, kvalitní a útulný pokoj.

Praktické rohové psací stoly pro děti

Doporučujeme prohlédnout nabídku rohových psacích stolů pro děti, které velmi dobře šetří místo. Jejich provedení do rohu poskytuje dostatek úložných a odkládacích prostor. Tyto rohové psací stoly pro děti se hodí do místností, kde není místa nazbyt. Studentský psací stůl může být různě vysoký, dlouhý i hluboký a jednoduchý,nebo velmi praktický, s mnoha poličkami a úložnými prostory.

Projděte naší nabídku na zadaranabytek.cz a objednávejte ještě dnes!

 

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz