Zavřít
Pouze zboží skladem
Barva

Materiál

Typ skříně

Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Kancelářské regály

V našem obchodě zadaranabytek.cz nabízíme také regály a regálové systémy do každé kanceláře. Regály a regálové systémy mají spoustu využití - v kanceláři poslouží na šanony a tiskopisy, které mají být stále po ruce.

Regály - elegantně i prakticky

Naše regály vám umožní najít to pravé, i pokud máte vysoké nároky. V naší nabídce najdete například dřevěné regály  s ekologickým, nezávadným nátěrem, který má několik barevných variant. Dále kovové regály, které zaujmou nadčasovým a moderním designem. Kovový regál se svým provedením hodí takřka do každé kanceláře. Dřevěný regál zase do místnosti vybavené masivním nábytkem.

Mnoho provedení za skvělé ceny

Jestliže sháníte nábytek do menší místnosti, pořiďte si rohový regál, který bezvadně využije prostor a navíc moc pěkně vypadá. Policové regály v naší nabídce jsou nižší než stůl, nebo v atypické výšce, do vyšších místností. Policový regál dřevěný je vyroben z kvalitního borovicového dřeva a bezvadně doladí přírodní styl kanceláře. Potřebujete nábytek v místnosti často přesouvat? Poříďte si praktický regál na kolečkách, který lehce dopravíte, kam zrovna potřebujete. 

Projděte naší nabídku na zadaranabytek.cz a objednávejte ještě dnes!

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz