Jídelní stoly

Kvalitní jídelní stoly mají široké zastoupení v nabídce našeho obchodu. Nabízíme jídelní stoly dřevěné, kovové, kulaté či rozkládací - přesvědčte se, že je opravdu z čeho vybírat!

Z masivu
Kulaté
Na jedné noze
Pro 2 osoby
Pro 4 osoby
Pro 6 osob
Pro 8 osob
Rozkládací

Jak vybrat jídelní stůl

Vybrat u nás kvalitní jídelní stůl, odpovídající vašim požadavkům nebude nic těžkého. Pečlivě promyslete, kolik místa ve vaší domácnosti zabere, aby se všem u něj pohodlně sedělo. Nabízíme jídelní stoly rozličných tvarů, velikostí i barev. Jste sami dva, nebo s jedním dítětem? V tom případě vám postačí malý jídelní stůl který může mít jednu nohu, což oceníte při úklidu. Naopak tam, kde není třeba místem šetřit, postavte jídelní stůl pro 6 a více osob, který může být navíc rozkládací. Obecně platí, že minimální prostor pro jednoho člověka by měl být 60 x 40 cm.

Moderní, nebo tradiční zpracování?

V naší obsáhlé nabídce jídelních stolů najdete jistě i vy snadno to pravé. Mezi moderní typy patří jídelní stůl dub sonoma, jídelní stůl bílý, jídelní stůl bílý lesk, nebo skleněný. Tradiční dřevěný stůl nabízíme také v široké paletě barevného zpracování, které má dřevěné odstíny. Pokud řešíte nedostatek prostoru, pořiďte si rozkládací stůl. Ale vždy je lepší počítat s prostorem navíc, aby váš jídelní stůl mohla zdobit váza s květinami, či jiná dekorace.

TIP: Pokud chcete výrazně ušetřit, nezapomeňte zkontrolovat náš výprodej skladu!

 

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz