Zavřít
Pouze zboží skladem
Barva

Materiál

Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Šířka matrace

 cm –  cm

Délka matrace

 cm –  cm

Čelo postele

Úložný prostor

Přístýka

Zábrana

Cena

 Kč –  Kč

Jednolůžkové postele

Kvalitní spánek je pro spokojený život velice důležitý. Vybírejte tedy pečlivě v naší nabídce jednolůžek, jistě vám poskytneme pohodlí a spokojenost.

Relaxaci a zdraví spánek zaručí jen kvalitní jednolůžko

Do vaší ložnice jistě patří kvalitní jednolůžko. V naší nabídce máme typy z masivního dřeva – borovice a buku. Ale také zde naleznete modernější typy vyrobené z lamina. Všechna jednolůžka dodáváme v mnoha barevných variantách a u mnoha jistě oceníte úložný prostor pod spací částí, který prakticky šetří místo. Do dětského pokoje vybírejte jednolůžko s úložnými prostory ve formě polic a šuplíků.

Jaké vybrat jednoůžko?

Při výběru se řiďte:

  • rozměrem
  • tvarem
  • materiálem

Počítejte s tím, že rám jednolůžka bývá o 5 cm širší na každou stranu, než je šířka matrace. Především u jednolůžek vyrobených z masivu se s touto šířkou musí počítat. Délka jednolůžka záleží na výšce postavy. Nejčastěji se vyrábí matrace 200 cm dlouhé. Měli by jste k výšce postavy přičíst 15 - 20 cm, aby jste se v posteli cítili pohodlně. Výška jednolůžka se dá upravit výběrem matrace a roštu. Standartní výška je 40 - 50 cm. Pro starší osoby doporučujeme pořídit vyšší jednolůžka, protože se z nich snadněji vstává.

Jaký materiál?

V našem obchodě seženete jednolůžka vyrobená z masivu, lamina, či z kovu. Jistě budete vybírat jednolůžko z takového materiálu, aby odpovídal celkovému designu nábytku ve vaší ložnici, či v dětském pokoji. Nabízíme vám také jednolůžka vyrobená z luxusního bukového dřeva, které vám budou sloužit dlouhá léta.

Nezapomeňte se zaměřit v nabídce našeho obchodu také na matrace a vybrat z bohaté nabídky tu pravou, aby vaše pohodlí bylo dokonalé. Pružinové Taštičkové Latexové Pěnové.

Vybírejte z naší nabídky na zadaranabytek.cz a objednávejte ještě dnes!

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz