Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Rozkládací sedačky

S úložným prostorem

Šířka 40

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Rohové sedací soupravy

Rozhodli jste se pro rohovou sedací soupravu? Děláte dobře! U nás najdete mnoho rohových sedacích souprav, které jsou precizně zpracované. Jistě oceníte širokou paletu barev i materiálů. 

Sedací soupravy rohové do vašeho domova

Každému, kdo má v obývacím pokoji dostatek prostoru, doporučujeme si pořídit rohovou sedací soupravu. Díky jejímu tvaru bezvadně vyplníte roh místnosti a jistě oceníte komfort, který rohové sedací soupravy nabízí. I vícečlenná rodina se na ní pohodlně usadí. Rozhodnete li se zakoupit k rohové sedačcekřeslo, máte vyřešené další pohodlné místo k sezení, navíc tak vaši domácnost obohatíte o další praktický kus nábytku.

Rohová sedací souprava 

Velkou výhodou je zakoupení rohové sedací soupravy, která se dá rozložit. V naší nabídce naleznete mnoho rohových sedacích souprav, ze kterých jednoduchým způsobem utvoříte pohodlné dvoj-, až troj- lůžko. Má li taková rohová sedací souprava i úložný prostor, vyřešíte otázku, kam s lůžkovinami. Nabídka rohových sedacích souprav v našem obchodě je opravdu pestrá. Dávate li přednost robusnějším typům, můžete vybírat mezi sedačkami s vysokými opěráky, nebo měkkými polštáři. Pro moderně smýšlející zákazníky zde máme i rohové sedačky s kovovými detaily, v čistých, hladkých liniích.

Levné sedací soupravy rohové

Levné sedací soupravy rohové, které naleznete v naší nabídce neztrácí na kvalitě! I tyto levnější sedací soupravy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Jedná se o rohové sedací soupravy, které nabízíme v akčních slevách, pro vaši větší spokojenost.

Rohové sedací soupravy rozkládací

Je několik variant, jak rozložit rohovou sedací soupravu. Kždý způsob rozložení je důmyslně propracovaný, materiál rozkládacího mechanismu je pevný a kvalitní, proto nedojde k opotřebení , ani poškození. Rohové sedací soupravy rozkládací jsou ideální volbou do menších bytů.

Využijte možnosti vybrat si roh - levý, či pravý. Sedací soupravu do rohu necháme vyrobit dle vašeho přání!

Projděte naší nabídku na zadaranabytek.cz a objednávajte ještě dnes!

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz