Zavřít
Pouze zboží skladem
Barva

Materiál

Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Šířka matrace

 cm –  cm

Délka matrace

 cm –  cm

Čelo postele

Úložný prostor

Přístýka

Zábrana

Cena

 Kč –  Kč

Postele

Proč právě naše postele? Bez pohodlné postele dokáže být šťastný jen málokdo. Abychom měli dostatek energie do života, tak si zkrátka potřebujeme ustlat v pořádné posteli. S námi si nyní můžete dopřát ten nejlepší spánek

Čalouněné
Jednolůžkové
Levné
Luxusní
Manželské
S úložným prostorem
Z lamina
Z masivu
Podle rozměrů
Rustikální
Sklápěcí
Šuplíky pod postele

Postele

Jestliže vybavujete ložnici ve vašem bytě vhodným nábytkem, pečlivě vybírejte ty správné postele. Těžko budete tento robusní nábytek v dalších letech měnit, proto s rozvahou volte postel, která se bude nejen dobře vyjímat v  interiéru ložnice, či dětského pokoje, ale hlavně vám bude příjemná a sympatická. Budete v ní trávit velkou část života, takže lze předpokládat, že vám poskytne to pravé pohodlí a místo k odpočinku, aby jste mohli  načerpat energii do každodenních činností.

Jak postupovat při výběru postele?

Jestliže váháte, jakou postel zvolit, řiďte se těmito vodítky:

  • délka postele (minimální délka = výška člověka + alespoň 25 cm),
  • šířka  - jednolůžka (standart 80 cm - čím delší, tím větší pohodlí), - dvojlůžka (140 - 220 cm),
  • výška postele (ideální výška je 45 - 55 cm),
  • materiál,
  • úložný prostor,
  • cena.

Praktické rady k výběru postele

Jestliže vybíráte postel pro staršího člověka, nekupujte nízkou, protože se z takových lůžek hůř vstává. Zvolte tedy vyšší postel. Pokud vás zaujala celočalouněná postel, nebo válenda, mějte na paměti, že takové postele nejsou vhodné pro alergiky, protože se nesnadno čistí a větrají. Jejich nespornou výhodou však je úložný prostor, který většinou obsahují. Proto je doporučujeme spíš do pokoje pro hosty, rozhodně ne pro děti na každodenní spaní. Čelo postele plní funkci nejen estetickou, ale i praktickou. Jestliže máte postel umístěnou do prostoru, tak chrání vaši hlavu před průvanem.

Postel jako zdravotní pomůcka

Pro ty, kdo mají problémy se zády, nebo s krční páteří máme v nabídce našeho obchodu speciální rošty a matrace, které ve spojení se správnou postelí nabízí luxusní péči o vaše tělo během spánku. Rošty mají mnoho funkcí, které vylepší komfort ve spánku. Například elektrické polohování hlavy využijete při četbě knihy, ale polohovat můžete i nohy - do několika výšek. Tyto funkční rošty ocení také osoby, které mají omezenou mobilitu.  Lidé například po úrazu, nebo dlouhodobě upoutaní na lůžko. Martraci doporučujeme pečlivě vybírat, je možná pro váš nerušený spánek důležitější, než samotná postel.

Postele pro nejmenší

V nabídce máme postýlky pro ty nejmenší děti, i pro ty větší školou povinné. Samozřejmostí jsou kvalitní materiály a 100 % ochrana v podobě zábran a bočnic s oblými hranami. Oblíbené u větších dětí jsou hravé postele s textilií, ve kterých se vyspí i vyhrají.

Náš sortiment  postelí uspokojí každého. Máme pro vás kvalitní postele z masivu s nezávadným nátěrem, levné jednoduché postele, i úchvatná luxusní lůžka. Většina našich postelí je dodávána i s matrací a roštem. 

Objednejte postele  na stránkách zadaranabytek.cz.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz