Skleněné konferenční stolky

Skleněné konferenční stolky dodají vašemu bydlení styl a vzdušnost. Nebojte se pořídit si některý z našich skleněných konferenčních stolků, které vám nabízíme v mnoha kombinacích a variantách.

Čtvercové a obdélníkové
Z masivu
Kulaté, oválné
Levné
Moderní
Podle barev
Rustikální
Skleněné
S úložným prostorem

Konferenční stolek skleněný

Jestliže jste se rozhodli, pořídit si domů skleněný konferenční stolek, jistě oceníte jeho nadčasový design, který ještě umocňují zajímavé kombinace materiálů. Moderně však působí také zpracování některého skleněného konferenčního stolku, které je v mnoha případech velmi neobvyklé. Jedná se o propojení jednotlivých částí, které mohou být v rozdílné výšce, ale také se přesvědčíte, že konferenční stolek skleněný nemusí mít jen klasické obdélníkové, či čtvercové tvary.

Barevné varianty doplňků

Skleněný konferenční stolek, který je kombinovaný se dřevem, má na výběr mezi několika dřevěnými odstíny.  Tak můžete sladit skleněný konferenční stolek s designem ostatního nábytku, v obývacím pokoji.

Opatrnosti není nazbyt

Nedoporučujeme zakoupit skleněný konferenční stolek do rodiny s malými dětmi. Snadno by mohlo dojít ke zranění a jistě by takový stolek byl neustále zapatlaný od nenechavých prstíků.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Mníšek u Liberce, K Batimě 364,463 31, MAPA 
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz

 Nákup na splátky z pohodlí domova Cetelem na Zadaranabytek.cz