Zavřít
Pouze zboží skladem
Barva

Materiál

Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Šířka matrace

 cm –  cm

Délka matrace

 cm –  cm

Čelo postele

Úložný prostor

Přístýka

Zábrana

Cena

 Kč –  Kč

Jednolůžkové postele pro děti

Jistě chce každý rodič pro své dítě to nejlepší. Vybírejte v bohaté nabídce jednolůžkových postelí pro děti, vyrobených z velmi kvalitních materiálů. Kvalitní jednolůžková postel pro dítě mu zajistí příjemný spánek.

Jednolůžkové postele pro děti

V našem obchodě vám představujeme rozličné jednolůžkové postele pro děti. Některé typy jednolůžkových postelí jsou klasické válendy, většina jich má však úložný prostor - v podobě jednoho, či dvou šuplíků. V bohaté nabídce najdete také jednolůžkové postele pro děti s přistýlkou pod hlavním lůžkem.

Kvalitní spánek pro vaše dítě 

Vybírejte z bohaté nabídky dětských postelí - vyrábíme je z masivního dřeva, v mnoha barevných variantách: dub, olše, ořech, bezbarvý lak atd. Každá jednolůžková postel má svá specifika. Materiál použitý k výrobě je pestrý - můžete vybírat mezi dětskými postelemi z lamina, nebo z masivu. Některá jednolůžková postel pro dítě má polstrované, či nepolstrované čelo, jiná obsahuje navíc poličky, či šuplíky.

Ke každé jednolůžkové posteli s úložným prostorem můžete vybírat vhodnou matraci. Některé typy prodáváme včetně matrace, u jiných si jednoduše můžete vybrat vhodnou matraci ve volbách variant, pod vybraným typem postele.

 TIP: Velmi praktickým kusem nábytku v dětském pokoji je jednolůžková postel pro dítě s úložným prostorem. 

  

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz