Matrace do postele

Vybírejte v široké nabídce matrací v našem obchodě zadaranabytek.cz. Vybere si zde každý. Matrace nabízíme v různých cenových relacích - od nejlevnějších, po ty nejluxusnější, které prošly mnoha atestacemi a skvěle se hodí pro váš zdravý spánek!

Pružinové
Taštičkové
Latexové
Pěnové
Pro novorozence
Partnerské
Nemocniční
Přílušenství

Matrace

Náš obchod se pyšní rozsáhlou nabídkou matrací, kde si vybere opravdu každý! Volit můžete mezi matracemi pružinovými, taštičkovými, latexovými, pěnovými, pro novorozence, partnerskými, či nemocničními. Všechny matrace dodáváme v základním rozměru 90 x 200 cm a ve spoustě dalších klasických i atypických rozměrů. 

Zdravý spánek především

Po důkladném prověření všech funkcí marací, vybírejte tu pravou pro vás. Najdete zde matrace vhodné pro alergiky, pro osoby s větší tělesnou hmotností, matrace s letní/zimní polovinou, ale také pro sportovce, které potěší zónové matrace, nabízející luxusní odpočinek pro unavené tělo. Zdravotní matrace, vhodné i do nemocničních zařízení mají mnoho funkcí, které pomáhají osobám upoutaným na lůžko zůstat v čistotě a zabraňují vzniku proleženin.

Levné matrace

Mezi levné matrace řadíme typy, které nemájí žádné zvláštní funkce a jsou vhodné například do ubytovacích zařízení, nebo pro toho, kdo chce ušetřit. Levně se dají pořídit jak pružinové, tak pěnové matrace. 

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Mníšek u Liberce, K Batimě 364,463 31, MAPA 
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz

 Nákup na splátky z pohodlí domova Cetelem na Zadaranabytek.cz