Ledničky, chladničky

Lednice patří k nejvyužívanějším spotřebičům v domácnosti. Nabízíme vám lednice vestavné, volně stojící, kombinované, alei i malé ledničky, či ledničky do auta. U nás je z čeho vybírat!

Výběr lednice do vašeho domova

Nabídka těchto nezbytných spotřebičů je opravdu pestrá. Jestliže máte jasno, jaká lednice by měla stát ve vaší domácnosti, stačí jen vybrat tu pravou, která se vám líbí. Pokud ale ve výběru lednice stále tápete a váháte, jaká lednička by se vám hodila, přihlédněte k několika důležitým skutečnostem, podle kterých by výběr té pravé ledničky měl být značně ulehčen. Hlavním kritériem při výběru ledničky je její rozměr. Nepočítejte pouze se samotným prostorem pro lednici, ale přičtěte si centimetry potřebné pro snadnou manipulaci a provozní cirkulaci vzduchu.

Lednice s marazákem, nebo bez?

Lednice s marazákem je nepraktičtější typ. Můžete vybírat mezi typy lednic, které mají mrazák umístěný v horní častí, nebo ve spodní polovině spotřebiče. Ledničky s mrazákem mají opravdu velmi širorokou nabídku, existuje nespočet typů ledniček s mrazákem, které jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi. Jediným negativem je menší objem mrazáku. Jestliže vám padla do oka právě tato kombinovaná lednice, je tedy nutné přihlédnout k této skutečnosti.

Moderní vestavná lednice

Vestavná lednice se hodí do moderní domácnosti, kde dokonale splyne s kuchyňskou linkou. Vybírat vestavnou lednici bude ten, kdo má i ostatní spotřebiče zabudované a lednice tak bude korespondovat s celkovým stylem kuchyně. Velkou výhodou vestavné lednice je, že na míru pasuje do jí určeného prostoru a vy ji takřka neuslyšíte, protože je umístěna v boxu. Doporučujeme však s instalací počkat na odborníky, často její umístění není tak úplně jednoduché.

TIP: I mini lednička může udělat maxi službu, najdete ji také v naší nabídce, stejně jako ledničku do auta a retro ledničku, které jsou v poslední době velmi populární!

 

 

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz