Myčky nádobí

Myčky nádobí již dávno nejsou doménou pouze movitých domácností. Staly se samozřejmým vybavením každé moderní kuchyně. Nabízíme vám mnoho typů a rozměrů myček na nádobí, od renomovaných výrobců.

 Nepostradatelné myčky nádobí

Myčky nádobí se staly součástí každé moderní kuchyně. Každá hospodyně ocení čas, který díky nim ušetří, stejně jako pořádek, který panuje v kuchyni, protože se nikde neválí použité nádobí. Myčka nádobí má mnoho variant a rozměrů. Vybírejte tu pravou podle jejích rozměrů a typu. Myčky na nadobí, které vám nabízíme, dodává renomovaná firma s dlouholetou tradicí. Zakládá si na výrobě kvalitních kuchyňských spotřebičů, takže i vámi vybraná myčka na nádobí jistě splní všechna vaše očekávání.

Vestavná, nebo volně stojící?

Vestavná myčka je ideální z hlediska jednolitosti celkového designu kuchyně. Jistě ale také oceníte její tichý chod. Vestavné myčky dodáme v rozměrech 45 a 60 cm. Při výběru vestavné myčky do vaší domácnosti berte na zřetel její energetickou náročnost , rozměry a kapacitu.

Nač si dát pozor, při výběru vestavné myčky nádobí?

  • Hlučnost by neměla být v žádném případě vysoká,
  • kapacita myčky se určuje podle počtu sad nádobí, které pojme. (Sada - hluboký, dezertní a mělký talíř, podšálek a příbor),
  • třída energetické účinnosti - nejvýhodnější je třída A+ a vyšší,
  • rozměry by měly korespondovat se skříňkou určenou k vestavbě.

Myčka je jasná volba

Myčka 45 cm je nejčastěji používaná a vyhledávaná. Je zbytečné si pořizovat myčku větších rozměrů, pokud ji neplánujete používat maximálně obden. Nikdo by si nepřál, aby v kuchyni byly cítit nežádoucí pachy, obzvlášť v letním období se zbytky jídla uvnitř myčky rychle kazí a vám to může zkazit náladu. Myčka 45 cm je tak akorát široká a svými rozměry vyhoví požadavkům čtyřčlenné rodiny. 

 

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz