Vinotéky

Patříte mezi vinaře? Nebo by jste měli rádi dobrou lahvinku vychlazenou tak akorát, když přijde návštěva? Pořiďte si vinotéku a uskladněte si do ní vaše oblíbené značky, které si vychutnáte, kdykoliv budete chtít.

Vinotéka do vaší domácnosti

Záleží vám na tom, aby vaše domácnost sloužila pro potěchu oka, stejně jako jazyka? Vinotéka může styl vašeho domova povznést o něco výše. Každý správný vinař by měl vědět, že slunce vínu neprospívá a teplota v lednici není vždy ideální pro správné vychlazení vaší oblíbené lahvinky. Vinotéka slouží k zachování lahodné chuti vín, ale může se také stát designovým prvkem vašeho obývací prostoru. Je na vás, zda vás zaujmou vinotéky, které se dají zakomponovat do kuchyňské linky, nebo volně stojící vinotéky, výběr je zcela na vás!

Domácí vinotéka a její parametry

Volně stojící domácí vinotéka by v žádném případě neměla být hlučná. Při výběru také berte na zřetel její klimatickou třídu. Pro běžné používání bohatě postačí třída SN (10 - 32 stupňů). Kapacita domácí vinotéky se jednoduše odvíjí od maximálního počtu lahví.

TIP: upřednostňujete bílé, růžové, či červené víno? Vinotéky mívají více zón chlazení, protože každá odrůda vyžaduje jinou teplotu.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz