Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Povrch dvířek

Délka

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Luxusní a designové kuchyně

Pro každého zákazníka, který jde s dobou máme v našem sortimentu luxusní kuchyně, které vynikají precizním a moderním zpracováním. Jestliže si přejete realizovat ve svém domově moderní luxusní kuchyni, projděte nabídku našeho obchodu, jistě budte spokojeni!

Luxusní kuchyně do vašeho domova

Naše dlouholeté zkušenosti, ve spojení s nejmodernějšími výrobními technologiemi a použítí těch nejkvalitnějších materiálů - to je záruka vaší luxusní kuchyně. Společně dokážeme realizovat luxusní kuchyni plnou moderních doplňků a nadčasového řešení designu. V našem plánování myslíme i na detaily, které dělají kuchyň luxusní - jsou to zejména skleněné obklady v různých barvách, které nahradí ty klasické, ale hlavně design skříněk v lesklém provedení i šuplíky s dojezdy a hliníkové doplňky. To vše a ještě více vám nabízíme, při tvorbě vaší luxusní kuchyně.

Luxusní kuchyně na míru

Ano, jedná se o kuchyně na míru - to znamená, že pro vás i luxusní kuchyni dokážeme vyrobit na míru. Dodáme vám skříňky v jakém koliv tvaru si budete přát, aby vaše luxusní kuchyně na míru byla dokonalá. Celkovým propojením všech faktorů - malby, obkladů, jídelního nábytku a konečně kuchyňské linky tak vznikne va vašem domově luxusní kuchyně na míru. Jsme pyšní, že jste si pro její realizaci vybrali právě nás!

Designová kuchyně plná vychytávek

Designová kuchyně - to jsou moderní spotřebiče, jako vestavná trouba, mikrovlnka, myčka na nádobí a indukční deska. I takové detaily, jako jsou úchyty a madla dělají vaši kuchyni designově dokonalou. Perličkou na dortu mohou být dřezy, vyšperkované moderními bateriemi od Italského výrobce Vicario Armando.  U našich zákazníků se často setkáváme s touhou kombinovat různé materiály i barvy. Napřiklad kombinace kontrastních barev s matnými, či lesklými materiály působí v designové kuchyni velmi efektně.

Moderní luxusní kuchyně

 Myšlenka moderní luxusní kuchyně, to není jen design, ale i celkové provedení a realizace. Například je již dávno passé uzavírat hospodyňky do ohraničené kuchyně. Módním trendem jsou moderní luxusní kuchyně propojené s ostatním obytným prostorem. V tomto případě musíte v moderním designu vytvořit i obývací pokoj a jídelní kout, aby na sebe tyto prostory efektně navazovaly.

Doprava kuchyní

Kuchyně vám dopravíme po celé ČR. Skříňky posíláme již smontované, realizace kuchyně se tím značně urychlí.