Barevné provedení lesklé kuchyně Carmen

Barvu kuchyně určují kuchyňské skříňky. Skříňky se skládají z korpusu a dvířek. Volitelné barevné dekory uvidíte v galeriích níže. 

Barevné provedení foliovaných lesklých dvířek

Nabízíme opravdu širokou nabídku různých barev dvířek, jak se můžete přesvědčit na fotografiích níže. 

Bílá HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Černá HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Červená HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Krém HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Fialová HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Fino bílé HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Fino hnědé HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Grafit HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Fino šedé HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Fino Heban HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Heban světlý HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Jasno HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Magie černá  HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Magie světlá HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Makasar HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Mirage černá  HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Mirage světlá HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Mocca HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Vanilka HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Venge magie HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Wiaz světlý HG Lesklá barva na kuchyňská dvířka Zelený HG

Barevné provedení korpusu lesklé kuchyně

Korpus je vlastně kuchyňská skříňka s policí, ke které se přidělají vybraná dvířka. Korpus skříňky není téměř vidět a je odolný mechanickému poškození, stejně jako vlhkosti.

Cypřiš tmavý Černá Dub burstyn Dub přírodní Dub stoletý Grafit Kalvádos Kaštan Lefkas Olše Ořech výběrový San remo tmavé Šedá Vanilka Viaz tmavý Beton světlý Beton tmavý Bílý Buk Craft bílý Craft zlatý Cypřiš vlašský Dub kaňon Dub sonoma K015 Klon Ořech San remo světlé Vaiz světlý 

Sestavte si kuchyň

Hledáte-li inspiraci pro svoji novou kuchyň, doporučujeme podívat se na námi realizované kuchyně. Nevíte-li si rady se svojí kuchyní, kontaktujte některou z našich poboček kuchyňských studií a my Vám rádi poradíme.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz