Industriální nábytek Manon do dětského pokoje

Pro každého, kdo sleduje moderní trendy není novinkou, že je v kurzu industriální "loftový" nábytek. Jeho verze z masivního dřeva, betonu a železa je sice zajímavá, ale také velmi drahá. Proto nabízíme tento originální nábytek Manon, vyrobený z pevného lamina. Nejen že ušetříte, ale jistě potěšíte vašeho teenagera, kterému bude zdobit pokoj krapet extravagantní nábytek - komody, skříně, stolek a postel s velkou plochou na spaní 120 x 200 cm. K posteli lze přiobjednat matraci, rošt je v ceně.

Kolekce v loftovém stylu

Zajímavé zpracování na první pohled zaujme především zdánlivě letitými nápisy na dvířkách a zásuvkách, který evokují dojem starožitného nábytku. Jednotlivé díly jsou ohraničené  černým rámem a stojí na bytelných černých nožkách s černou barvou kontrastuje dřevěný odstín dubu fresco. Tento nábytek se hodí do každého interiéru a nabízí dostatek úložných možností.

  • Vyrobeno z lamina 16 mm, 32 mm, MDF ( středně tvrdá dřevovláknitá deska. Základní surovinou pro její výrobu je smrkové dřevo bez kůry. Její povrch lze zpracovat frézováním a lakováním. Je to plnohodnotná alternativa masivního dřeva)a HDF (označení pro tvrdé dřevovláknité desky. Jsou tvarově stálé a mimořádně pevné. Ve srovnání s DTD a MDF mají vyšší hustotu a lepší odolnost v ohybu).
  • Hrany nábytku s ochranným systémem ABS (odolné plastové hrany).
  • Zásuvky jsou vybaveny kvalitními kuličkovými ložisky.

OBJEDNÁVEJTE ZDE

Manon 01 Manon 03 Manon 04 Manon 05 Manon 06 Manon 07 Manon 13 Manon detail Manon detail Manon Manon detail Manon