Obývací pokoj Living

Moderní sektorový systém Obývací pokoj Living

Sektorový systém obývacího nábytku Living nabízí skříně, komody, poličky, jídelní stůl, televizní a konferenční stolky. Umožňuje vám tak vytvořit si vlastní obývací pokoj podle vašich představ. My vám také nabízíme hotové sestavy obývacích stěn a jídelny.

Bílá nebo kávová obývací stěna

Obývací pokoj LivingObývací stěna living je vyrobena z laminované dřevotřísky chráněné hranami ABS. K dispozici jsou dvě barevná provedení - dub sonoma s lesklou bílou a dub trufla s lesklým latté. Sklo ve vitrínách je čiré. Nabízíme podsvícení vitrín LED osvětlením. Vzniká tak jedinečný desing nábytku s vlastní duší.

Obývací stěny Living - hotové sestavy Jídelna Living

Living je sektorový systém nábytku a my vám nabízíme několik připravených sestav obývacích stěn. Sestava Living A má dlouhý televizní stolek, malou skříň, závěsnou skříň a poličky. Obývací stěna Living B má dva krátké televizní stolky, velkou skříň, dvojdvéřovou závěsnou skříň a poličky.  

Jídelna Living

Mezi moduly systému Living najdeme také jídelní stůl. Proto máme pro vás připravenou sestavu do jídelny. Tu tvoří jídelní stůl, dvě skříně a komoda. 

Dub sonoma - lesklá bíláDub trufla - lesklé latté

Přidejte se k nám na Facebook!

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz