Výprodej skladových zásob v Mladé Boleslavi se slevou 70%

Výprodej skladových zásob v Mladé Boleslavi se slevou 70%

Výprodej kuchyňských skříněk různých tvarů a barev za minimální ceny

Od 1.února bude na pobočce v Mladé Boleslavi zahájen výprodej kuchyňských skříněk za ceny sahající k samotným vrcholům Vaší peněženky – rozumějte tomu tak, že pokud náhodou sháníte 1, či více šikovných modulů z naší nabídky, nebudete nuceni sahat hluboko na kapsy.

Kuchyňské skříňky za akční cenu

Na výběr z různých tvarů, rozměrů a tím pádem i využití. Preferujeme osobní odběr, avšak zaslání přímo na adresu se nebráníme. Aktuální nabídka na našem webu. Platí do vyprodání zásob. Kompletní nabídku skříňěk najdete v našem eshopu:

http://www.zadaranabytek.cz/nabytek/skladem-na-pobocce-v-mlada-boleslav/s1-115-124-1149.html

Výprodej skladových zásob v Mladé Boleslavi se slevou 70% Výprodej skladových zásob v Mladé Boleslavi se slevou 70% Výprodej skladových zásob v Mladé Boleslavi se slevou 70% Výprodej skladových zásob v Mladé Boleslavi se slevou 70% Výprodej skladových zásob v Mladé Boleslavi se slevou 70% Výprodej skladových zásob v Mladé Boleslavi se slevou 70% Výprodej skladových zásob v Mladé Boleslavi se slevou 70% Výprodej skladových zásob v Mladé Boleslavi se slevou 70% Výprodej skladových zásob v Mladé Boleslavi se slevou 70% Výprodej skladových zásob v Mladé Boleslavi se slevou 70% Výprodej skladových zásob v Mladé Boleslavi se slevou 70% Výprodej skladových zásob v Mladé Boleslavi se slevou 70% Výprodej skladových zásob v Mladé Boleslavi se slevou 70% Výprodej skladových zásob v Mladé Boleslavi se slevou 70%

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz