Dětský, studentský a obývákový systém Sajmon

Systém Sajmon

Dětský a studentský pokoj SajmonStudenstký pokoj Sajmon je zcela nový systém od firmy Meblar ronomovaného výrobce. U systému Sajmon se designérům povedl opravdový designový kousek. Spojili dohromady tři místnosti a tři druhy barev do moderní domácnosti. Vidíme u něj podobu dětských pokojů Komi, Labyrint a Blog, ale systém sajmon přidává naprosto moderní vzhled. 

Obývací stěna Sajmon

Dětský a studentský pokoj SajmonV obývacím pokoji Sajmon najdeme veškeré typy skříňěk, které potřebujeme. Už jen designový televizní stolek Sajmon SJ17l je navrhnut pro moderní domácnost, kombinace tří barev, pastelové barvy, dřeva a bílé barvy. Nad tento stolek můžete umístit jak tři druhy policí tak závěsnou skříňku která je vhodná v kombinaci s policí. Šířky těchto skříňěk jsou tak aby jste si mohli na stolek navrhnout svoji vlastní variantu, například mooderní poličky na zeď Sajmon SJ21 s závěsné skříňky Sajmon SJ22. Pro větší úložný prostor je tu policová skříň Sajmon SJ4 L/P nebo velmi obývací komoda s policemi Sajmon SJ13 a mnoho dalších regálů a skříněk. Galerii si můžete prohlédnout pod tímto článkem.

Dětský pokoj Sajmon pro holky i kluky Dětský a studentský pokoj Sajmon

Dětský pokoj Sajmon hlavně stvaví na dětská posteli s úložným prostorem Sajmon SJ24 která splňuje všechny požadavky moderního nábytku pro Vaše děti. A kam dát všechny dětské hračky a věci? Nabídka šatních skříní  a regálů je veliká. Když začneme velmi praktickou rohovou skříňí Sajmon SJ1, nebo klasickou šatní skříňí Sajmon SJ2 s tyčí, policemi a dvěma šuplíky. 

Studentský pokoj Sajmon

Naopak studenti ocení moderní psací stůl Sajmon SJ16 který svým designem ocení i jejich kamarádi. Regály na knížky a studnestké potřeby v neotřelém hávu zajistí  skříň a regál Sajmon S10 + S6 L/P. Ostatně ses podvítejte do galerie pod článkem.

Kompletní nabídku systému sajmon naleznete zde. 

Dětský a studentský pokoj Sajmon Dětský a studentský pokoj Sajmon Dětský a studentský pokoj Sajmon Dětský a studentský pokoj Sajmon Dětský a studentský pokoj Sajmon Dětský a studentský pokoj Sajmon Dětský a studentský pokoj Sajmon Dětský a studentský pokoj Sajmon Dětský a studentský pokoj Sajmon Dětský a studentský pokoj Sajmon Dětský a studentský pokoj Sajmon Dětský a studentský pokoj Sajmon Dětský a studentský pokoj Sajmon Dětský a studentský pokoj Sajmon Dětský a studentský pokoj Sajmon Dětský a studentský pokoj Sajmon Dětský a studentský pokoj Sajmon Dětský a studentský pokoj Sajmon Dětský a studentský pokoj Sajmon Dětský a studentský pokoj Sajmon Dětský a studentský pokoj Sajmon Dětský a studentský pokoj Sajmon Dětský a studentský pokoj Sajmon Dětský a studentský pokoj Sajmon Dětský a studentský pokoj Sajmon Dětský a studentský pokoj Sajmon Dětský a studentský pokoj Sajmon Dětský a studentský pokoj Sajmon Dětský a studentský pokoj Sajmon Dětský a studentský pokoj Sajmon Dětský a studentský pokoj Sajmon Dětský a studentský pokoj Sajmon Dětský a studentský pokoj Sajmon Dětský a studentský pokoj Sajmon

Přidejte se k nám na Facebook!

 

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz