Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Barva

Materiál

Šířka matrace

 cm –  cm

Délka matrace

 cm –  cm

Úložný prostor

Přístýka

Zábrana

Cena

 Kč –  Kč

Lamelové rošty 80 x 200

Jestliže sháníte lamelový rošt ve velikosti 80 x 200 cm, jste tu správně! Rošty v naší nabídce pořídíte v základním designu, nebo  s přidanými funkcemi, jako je polohování, či korigování tvrdosti lamel. Vybírejte ten správný lamelový rošt 80 x 200 do vaší postele!

Lamelový rošt 80 x 200 cm na jednolůžko

Jestliže sháníte lamelový rošt 80 x 200 cm do vaší postele, vybírejte z naší nabídky. Lamelový rošt 80 x 200 najde své uplatnění v jednolůžkové posteli. Jedná se o standardní rozměr, který postačí ke kvalitnímu spánku. Pořídit si můžete základní typy, nebo luxusní s různým způsobem polohování, které může být i motorové, ovládané dálkovým ovlačem. 

Kvalitní lamelové rošty 80 x 200

Lamelové rošty 80 x 200 cm v naší nabídce jsou vyrobeny ze dřeva sibiřské břízy. Lamely jsou uloženy v plastových pouzdrech a u většiny roštů se dá jejich tvrdost manuálně korigovat. Bezvadně poslouží motorový rošt 80 x 200 cm samonosný, který nahradí samostatnou postel. Mezi nejluxusnější patří lamelový rošt se 60 bodovým pružícím systémem, který poskytuje fyziologickou oporu při všech polohách spánku.