Komody z masivu

Komody z masivu jsou vyrobeny z kvalitního borovicového, bukového, nebo dubového dřeva a jsou lakovány ekologickým, zdravotně nezávadným nátěrem. Lakování komod je bezbarvé, olšové, dubové, šedé, nebo ořechové.

Komody do 80 cm
Komody mezi 81 - 120 cm
Komody nad 121 cm

Stylová komoda z masivu

Z naší nabídky můžete vybírat komodu z masivu vyrobenou z borovice, nebo buku. Jistě oceníte kvalitní zpracování a dlouholetost. Komoda z masivu nikdy nevyjde z módy a stane se nedílnou součástí Vašeho domova. Vybírejte mezi mnoha komodami z masivu – peřiňáky, truhlami a velkými, kombinovanými typy, které nabízí mnoho úložných prostorů. V naší nabídce jsou také rustikální komody kombinované s jinou barvou (modrá, pomeranč, zelená apod).

Kvalita materiálu a zpracování

Řemeslná kvalita těchto komod z masivu je na vysoké úrovni. Díky použití nejmodernějších výrobních metod tak vidíte v naší nabídce komody z masivu, které vám budou sloužit dlouhé léta. S roky získají jemnou patinu, která jim přidá na kráse a jedinečnosti. Povrch těchto komod je ošetřen zdravotně nezávadným lakem, který má několik barevných odstínů.

Přírodní styl bydlení

Pro doplnění Vašeho obývacího prostoru se může skvěle hodit rustikální komoda do ložnice, obývacího i dětského pokoje, či do předsíně.  Komoda masiv je prostě jedinečným elementem ve Vašem domově, který dodá vašemu přírodní nádech. V sortimentu našeho obchodu najdete klasické komody borovice masiv, ale také stylové typy s efektními detaily ze skla, či z kovu. Komody najdou využití ve všech místnostech  Vašeho domova.

 Vybírejte z naší nabídky na zadaranabytek.cz a objednávejte ještě dnes!

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz