Digestoře, odsavače par

Digestoře nebo také odsavače par zaznamenaly v posledních letech fenomenální spotřební nárůst, neboť tak jako jdou kuchyně, nábytek i spotřebiče ruku v ruce s moderní dobou, tak ani digestoře nemohou v tomto ohledu zůstávat pozadu.

Podvěsné (klasické)
Komínové
Vestavné
Příslušenství

Digestoře, odsavače par – správný trend do každé kuchyně

Při samotném výběru odsavače par, je důležité si uvědomit, do jakého typu kuchyně bude umístěn. Digestoře komínového typu jsou vhodné především do velkých a prostorných kuchyní, vestavné digestoře pak budou určitě skvěle zapadat v konceptu dalších vestavných prvků, jakými jsou např. vestavné trouby či varné deskyNáš e-shop Zadaranabytek.cz si tento trend plně uvědomuje, proto v naší nabídce naleznete odsavače par v různých módních designechprovedeních i cenových relací. V sortimentu zboží jsou pro Vás připraveny jak v současnosti velice žádané komínové digestoře a vestavné digestoře, tak i pro svoji nízkou cenu oblíbené podvěsné digestoře.

Digestoře nad sporáky

Primární funkce digestoří je odstraňovat nežádoucí pachy z kuchyně a hlavně zbavit domácnost nežádoucích výparů. Ty napomáhají tvorbě plísní a tím je zaděláno na velký problém. Nezahrávejte si se svým zdravím a zakomponujete do své kuchyně digestoř nad sporák, která vám udělá velkou službu!

Jakou vybrat digestoř?

Odsavače par mají mnoho variant. Při výběru toho pravého do vašeho domova berte na zřetel tyto hlavní požadavky:

  • výkon,
  • hlučnost,
  • umístění
  • design.

Správně zvolená digestoř se může stát designovým prvkem ve vaší domácnosti. Například komínová digestoř působí velmi krásně ve větších kuchyních. Máte li navíc sporák umístěn na ostrůvku, v prostředku kuchyně, komínová digestroř podtrhne celkový dojem z kuchyňského koutu.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz