Zavřít
Pouze zboží skladem
Barva

Materiál

Typ skříně

Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Komody

Právě kategorie komody má v našem sortimentu nejširší zastoupení. Jen co se u nás trochu porozhlédnete, bude vám jasné proč. Tak široký výběr se jen tak nevidí. Komody jsme přehledně rozdělili pro lepší orientaci.

Z lamina
Z masivu
Kombinované
Levné
Moderní
Peřiňáky
Prádelníky
Prosklené
Rustikální
Šuplíkové
Komody podle barev

Komoda - nezbytná součást interiéru

V naší široké nabídce se jistě najde komoda, která přesně pasuje do vaší domácnosti. Zajímají vás moderní trendy? Pa vás jistě zaujme designově vyladěná komoda se skleněnými prvky, jako jsou dvířka, či police. Zajímavě a nadčasově také působí komoda v černém lesku, které společně s ostatním nábytkem ve stejném stylu dodají vašemu obývacímu pokoji jinou dimenzi bydlení.

Moderní vzhled i doplňky

Pro ty z vás, kteří máte svou domácnost zařízenou v moderním designu, máme v nabídce komody vyrobené z kvalitní laminované dřevotřísky. U těchto typů je paleta barevného provedení velmi pestrá - od základních barev, až po jasné, pastelové barvy, nebo jejich zajímavé kombinace. Moderním doplňkem, těchto designových komod jsou úchyty a nožky, které jsou vyrobeny z kovu, či plastu a často mívají atypický tvar. 

Komody do každého bytu

Nejoblíbenější a nejpraktičtější nábytek - komody zkrátka využije ve své domácnosti každý! Komody do ložnice by měly mít širší rozměr, aby se v nich daly uskladnit lůžkoviny, komody do kuchyně zase kombinaci šuplíků a dvířek, pro uložení všech maličkostí, které by měly být v kuchyni po ruce.  Proto je naše nabídka tak široká - uvědomujeme si, že každý zákazník má své specifické požadavky na vybavení bytu a to se týká i komod.

Nejen kategorie komod  je plná atraktivního zboží!

Nezapomeňte zkontrolovat výprodej skladu – objevíte tam levné komody za skvělé ceny.

 Ať už mají podle vás komody vypadat jakkoliv, u nás jistě najdete to pravé!

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz