Zavřít
Pouze zboží skladem
Barva

Materiál

Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Dětské komody a prádelníky

Dětské komody nabízí úložné prostory, které nezůstanou nikdy nevyužité. Zde si vybere každý - nabízíme vám nejen klasické dětské komody, ale i varianty s přebalovacím pultem a mnoho dalších!.

Z lamina
Z masivu
Přebalovací komody

Dětská komoda vhodná na cokoliv

Dětská komoda může dobře posloužit na uložení oděvů, hraček, knih i školních potřeb. Vyznáváte klasiku a sháníte dětskou komodu z masivního dřeva, nebo vybavíte vaši domácnost moderním nábytkem a dáte přednost moderně zpracovaným komodám do dětského pokoje z laminované dřevotřísky? Stylové dřevěné typy nikdy nevyjdou z módy a pevná borovicová deska, ze které jsou vyrobeny zaručuje dlouholetou kvalitu. Základní barva dřeva má několik odstínů: bezbarvou, dub, olši a ořech, lausagne, třešni a wenge.

Komody do dětského pokoje v naší nabídce

  • z lamina
  • z masivu
  • přebalovací komody.

Moderní komody do dětského pokoje

Komody vyrobené z laminované dřevotřískové desky mají moderní design a zaujmou zajímavým řešením i barevnými kombinacemi. Moderní detaily, jako jsou nožky, či úchyty jsou vyrobeny z lamina, či z kovu - pro dotvoření celkového dojmu. Tento materiál se dobře udržuje v čistotě, hrany těchto komod do dětského pokoje jsou opatřeny ABS systémem, který je chrání před mechanickým poškozením a nábytku tak zaručí delší trvanlivost.

Doprava do vašeho domova

V domácnosti není nikdy dostatek úložných prostorů. Objednávejte proto kvalitní  dětské komody za příznivé ceny a zútulněte si tak váš domov. Nábytek doručíme v demontu, s návodem na sestavení, pečlivě zabalený v krabicích a ukotvený na paletách. 

 

 

 

 

 

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz