Zavřít
Pouze zboží skladem
Barva

Materiál

Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Dětské komody z lamina

V našem obchodě naleznete také dětské komody z lamina. Vyrábíme je v mnoha rozličných typech, barvách a velikostech. Typy vyrobená z lamina mají obvykle mnoho barevných variant a doplňků.

Dětská komoda z lamina

Nabízíme vám opravdu širokou paletu jednotlivých typů. Dětská komoda z lamina, imitující dřevo, má několik barevných variant: ořech, buk, olše a hruška. Moderní dětská komoda z lamina zase obvykle mívá pestrou paletu barevného provedení. Zákazníky oblíbené jsou pastelové barvy dětských komod, nebo jejich částí.

Komody z lamina pro děti

Pro menší děti můžete vybírat komody z lamina ve veselých pastelových barvách, nebo s trendy motivy z oblíbeného filmu Auta "Cars", "Princess", medvídek Pů, Starwars a další. Komody z lamina pro děti můžete volit také podle toho, zda zařizujete pokojíček pro dívku, či pro chlapce - v nabídce máme typy v růžové, nebo modré barvě. Materiál je ošetřen proti vlhkosti i vysokým teplotám.

Dětské komody z lamina v moderním designu jsou vkusně doplněné barevnými prvky, černým leskem, sklem, nebo chromovými doplňky

Vybírejte z naší bohaté nabídky a objednávejte na zadaranabytek.cz.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz