Zavřít
Pouze zboží skladem
Barva

Materiál

Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Šířka matrace

 cm –  cm

Délka matrace

 cm –  cm

Čelo postele

Cena

 Kč –  Kč

Manželské postele

Kvalitní spánek je pro spokojený život velice důležitý. Vybírejte tedy pečlivě v naší nabídce manželských postelí, jistě vám přineseme pohodlí a spokojenost na dlouhá léta. 

Zdravý spánek na kvalitní manželské posteli

Nedílnou součástí každé ložnice je kvalitní manželská postel. V naší nabídce máme typy z masivního dřeva – borovice a buku.  Ale také zde naleznete modernější typy vyrobené z lamina, které jsou doplněné černým leskem, nebo kovovými doplňky. Všechny manželské postele dodáváme v široké paletě barevných variant a u mnoha jistě oceníte úložný prostor pod spací částí, který prakticky šetří místo.  Nezapomeňte se zaměřit v nabídce našeho obchodu také na madrace a vybrat z bohaté nabídky tu pravou, aby vaše pohodlí bylo dokonalé. Pružinové Taštičkové Latexové Pěnové.

Kvalitní manželská postel by měla splňovat tyto požadavky:

  • dostatek místa
  • kvalitní materiál
  • design ladící s ostatním nábytkem
  • kvalitní doplňky (matrace, rošt)

Jestliže vám to prostorové možnosti vaší ložnice dovolí, neváhejte si pořídit co největší manželskou postel. K pohodlnému spánku člověk potřebuje zhruba 90 cm, pro dva je tedy minimální šířka manželské postele 180 cm. Samozřejmě platí, že čím širší, tím větší pohodlí. 

Málo místa na manželskou postel?

Limituje vás rozměr ložnice? V takovém případě můžete uvažovat o rozkládací manželské posteli, která se dá jednoduchým způsobem přes den změnit na jednolůžko. Po vysunutí pak vznikne rozměrné dvojlůžko, na kterém se pohodlně dva lidé každý den vyspí. Prakticky také šetří prostor úložné prostory. Manželské postele s úložným prostorem obsahují úložnosu část pod celou ložnou plochou, nebo v podobě šuplíků. Ukrýt zde dle potřeby můžete lůžkoviny, nebo sezónní oděvy. Manželské postele s úložným prostorem jsou mezi našimi zákazníky velmi oblíbené.

Vybírejte z naší nabídky na zadaranabytek.cz a objednávejte ještě dnes!

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz