Taštičkové matrace

Taštičkové matrace vyrobené z velmi kvaltiního drátu podpoří správné držení těla a zabrání bolesti zad. V nabídce najdete mnoho typů - levnější i luxusní taštičkové matrace v různých cenových relacích.

Velký výběr rozměrů i typů

Výplň těchto matrací tvoří taštičkové pružiny vysoce kvalitního drátu, který je umístěn samostatně, nebo v individuálních sáčcích. Tato varianta vystihuje luxusní taštičkové matrace, u kterých díky tomuto provedení dochází ke zvýšení práce jednotlivých pružin a tak dochází celkově k vyšší elasticitě matrace.  Díky taštičkách dochází také ke kvalitnímu odvětrávání, proto doporučujeme tyto matrace hlavně pro alergiky. Obal matrace je snímatelný a lze volit mezi několika typy, například Aloe vera, Amicor, nebo Alergik.

Taštičková matrace 90 x 200 cm je nejvyhledávanějším rozměrem. V jednolůžkové posteli pak vaše dítě bude mít během spánku postaráno o bezvadnou podporu těla, protože se tyto elastické pružinové matrace perfektně přizpůsobí křivkám těla a podporují zdravé zahnutí páteře do písmene S.