Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Zdravotní matrace

Nabízíme zdravotní matrace s klinickými testy. Zaručí nejen pohodlí, ale také podpoří zdravé a hygienické ležení pro osoby dlouhodobě upoutané na lůžko. Sportovci můžou vybírat zdravotní matrace, které urychlí regeneraci po náročném tréninku.

Kvalita a dlouhá životnost

Zdravotní matrace, které najdete v nabídce našeho obchodu dodáme v širokém cenovém rozpětí. Výška ceny je podmíněna zpracováním a funkcemi, které nabízí. Pročtěte si pečlivě popisek pod vámi vybraným typem zdravotní matrace, ať najdete přesně to, co hledáte. Například pro alergiky nabízíme zdravotní matrace s jedinečnou technologií, která umožní cirkulaci vzduch a tím se zabrání množení roztočů. Zdravotní matrace ve vyšší cenové relaci vám budou sloužit celý život, aniž by došlo k jejich deformaci.

Zdravotní matrace 90 x 200 cm

Nejčastěji naši zákazníci vybírají zdravotní matrace 90 x 200 cm. Každý typ nabízí jak tento nejžádanější rozměr, tak mnoho dalších, například zdravotní matrace 180 x 200, nebo zdravotní matrace 140 x 200 cm, které se hodí na manželskou postel. Směrodatná by při výběru té pravé do vaší postele neměla být však jen šířka a výplň zdravotní matrace, ale také potah. Ten je zpravidla snímatelný a pratelný. Můžete vybírat z mnoha provedení potahu, například protialergenní, léto/zima, Amicor a další.

Pro osoby dlouhodobě upoutané na lůžko

Dvy typy zdravotních matrací v naší nabídce jsou přímo nemocniční. Jedná se o Protect Natural a Ortoplus. Tyto zdravotní ortopedické matrace zabraňují tvorbě proleženin, nepropustí moč ani krev, umožňují cirkulaci vzduchu a potah lze prát i na vyšší teploty.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz