Zavřít
Pouze zboží skladem
Barva

Materiál

Typ skříně

Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Dětské skříně pro každý pokojíček

V naší nabídce na zadaranabytek.cz naleznete samozřejmě také dětské skříně. Dětské skříně do pokojíčku jsou vyrobeny z masivu, či z lamina a vy můžete vybírat mezi rozličnými kombinacemi. 

Policové
Boxy a regály
Rohové
Šatní
Závěsné

Dětská skříň v mnoha variantách

Doplňte svou domácnost dětskou skříní s policemi, se závěsnou tyčí, se sklem, nebo zrcadlem. Poskytne užitečný a úložný prostor. Jistě vás také  zaujme dětská skříň ve veselých barvách, v zajímavém designovém provedení s moderními úchyty. To vše a ještě více naleznete v naší široké nabídce. Přednosti:

  • jsou funkční a stabilní,
  • moderní i klasický design,
  • nízká cena,
  • kvalitní materiál.

Úložný prostor v pokojíčku 

Jestliže vybavujete pokojík pro dívku, chlapce, nebo studenta, budete potřebovat do pokojíčku i šatní skříně. My vám je nabízíme vyrobené z kvalitních materiálů - z lamina, nebo z masivu. Obě varianty mají mnoho možností barevného provedení. Moderní dětské skříně z laminované dřevotřískové desky oslní pestrou paletou barevného provedení a doplňků z kovu, či plastu. Také nadčasové zpracování, které je typické netradičními tvary a kombinacemi zaujme toho, kdo vyznává moderní styl bydlení. Klasické typy z masivu zase působí příjemně a v kombinace s dřevěnými komodami, či postelí vytvoří milý a útulný dětský kout. 

Rohové dětské skříně

Samostatnou kapitolou jsou rohové dětské skříně, které se těší čím dál větší oblibě u našich zákazníků. Bezvadně totiž šetří místo v dětském pokoji, kde není místa nazbyt. Praktická dětská rohová skříň tak nahradí komody, police a regály.

Projděte naší nabídku na zadaranabytek.cz a objednávejte ještě dnes!

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz