Police a poličky na zeď

Vybírejte praktické poličky a police na zeď, vyrobené z lamina, či z masivu. Police na zeď z lamina nabízí širokou paletu barevného provedení a poličky z masivu několik variant barevného lakování.

Z lamina
Z masivu

Police - nezbytný doplněk vaší domácnosti

Do moderní domácnosti patří i moderní police. S námi si vybavíte obývací pokoje, ložnice, kuchyně, dětské pokoje, ale i další místnosti kvalitním a precizně zpracovaným nábytkem, který zahrnuje například také police do koupelny. Tento nenápadný nábytek nabízí praktické využití místa a hlavně nezbytný úložný prostor. Police vyrábíme z masivu, či z lamina. Vybere si zde ten, kdo má domácnost vybavenou moderním nábytkem, i ten, kdo preferuje masivní nábytek. Vybírejte z naší nabídky police kombinované se sklem, s dvířky, nebo se šuplíky.

Nástěnné police skvěle poslouží

Projděte naší nabídku na zadaranabytek.cz a objednávejte ještě dnes! V našem obchodě nabízíme také nástěnné police, které se stanou nezbytným doplňkem vaší domácnosti. Nástěnná police může mít mnoho variant, kombinací a rozměrů. Volit můžete mezi moderními nástěnnými policemi v pastelových barvách, nebo jejich kombinacích. Pro milovníky klasického dřevěného nábytku máme v nabídce závěsné police z masivní borovice, které jsou lakované ekologickým, zdravotně nezávadným nátěrem. Lakování je bezbarvé, olšové, dubové nebo ořechové.

Rohové police a police na knihy

Mezi širokým sortimentem našeho obchodu nezapomínáme ani na důležitý prvek zařízení domácnosti - rohové police. Rohové police nabízíme v mnoha provedeních- různé tvary, barvy a kombinace. Jistě oceníte jak jejich použitím báječně využijete prostor. Stejně tak i police na knihy dodáme vyrobené z masivu, v kombinaci se šuplíky, dalšími poličkami, či závěsnými kolíky.

Zboží dodáme do 4 týdnů v demontu, s návodem na sestavení. Využít můžete nabídky dopravce a nechat si ho vynést až do bytu.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz