Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Dřevěné hračky

Sortiment našeho obchodu jsme obohatili také hračkami vyrobenými z masivního dřeva. Jedná se hračky, které nikdy nezestárnou a potěší děvčata i chlapce.

Milý dárek – to jsou dětské hračky z masivu

Mezi hračky jsme zařadili i malířské stojany, které vyrábíme v mnoha velikostech. Děvčata jistě potěší dřevěné postýlky, nebo kuchyňky, které jsou takřka nerozbitné. Pro chlapce můžete vybírat mezi kvalitně vypracovanými letadly, automobily, vláčky apod. Každé dítě jistě potěší klasická houpačka, či jídelní sestava stolečku a židliček.Chtěli byste svým dětem přiblížit dobu, kdy nás ještě neobklopoval plast, a kdy jedna dřevěná hračka měla daleko větší cenu než deset plyšových? Máte možnost. Dřevěné hračky nejenže vycházejí z přírody a trochu přírody mohou přinést i do vašeho domova, otevírají ale také netušené možnosti pro dětskou představivost.

Zkusili jste si někdy po vodě poslat skutečnou dřevěnou plachetnici nebo prohnat větrem dřevěné letadlo či formuli?

Dřevěné hračky – a děti budou mít jednou nač vzpomínat

Pro zdraví i zábavu dětí jsou tu nejen dřevěné hračky, ale také sáňky pro divoké zimní zábavy nebo barevné houpačky na zahradu, aby v jejich v dětství nechybělo nic, co patří k poetickým vzpomínkám. „Idyla“ není jen záležitostí vesnického románu. Není nic jednoduššího, než se dřevěnými hračkami ze zadaranabytek.cz dát svým dětem ochutnat trochu toho, co znají jen z vyprávění.

I ve svých dětech můžete probouzet estetický cit a dětský pokoj zařídit vkusně klasicky. A to nejen dřevěnou židličkou, ale i tabulí nebo kuchyňkou, díky nimž si mohou pomalu zvykat na dlouhá léta školní docházky nebo radosti dospělých při vaření.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

České Mládeže 594/33, Hala 1, 460 06, Liberec 6, MAPA
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz