Zavřít
Pouze zboží skladem
Šířka

 cm –  cm

Výška

 cm –  cm

Hloubka

 cm –  cm

Čelo postele

Barva

Materiál

Šířka matrace

 cm –  cm

Délka matrace

 cm –  cm

Cena

 Kč –  Kč

Dřevěná ložnice Richmond

Dřevěný nábytek Richmond je vyrobený z masivní borovice, se starodávnou patinou. Elegantní bílé provedení nábytku, lakování v přírodním tónu, nebo zajímavá kombinace dvou barev na zadaranabytek.cz. Prohlédněte si početnou sestavu moderního nábytku Richmond.

Dřevěná ložnice Richmond

Početná sestava sektorů vyjímečně propracovaného nábytku Richmond . Nábytek ve třech variantách provedení. Klasické zpracování z masivní borovicové desky se starodávnou patinou, lakované sytým odstínem dřeva,  působí měkce a přirozeně. Velmi elegantním dojmem působí provedení v bílé barvě, kdy je deska pokryta velmi kvalitní MDF fólií.  Třetí variantou je zajímavá kombinace klasického sytého odstínu s krémovou barvou MDF.

Ložnicový nábytek ze dřeva

Ložnici Richmond tvoří velké množství sektorů. K šatním skříním, které jsou buď ve dvojdvéřovém - šatní skříň, nebo ve třídvéřovém - šatní skříň provedení můžete dokoupit praktické nadstavby, které vám ušetří místo - nadstavba. Moderní systém Richmond vyniká velikou variabilitou. Mnoho komod, regálů a skříní se může libovolně kombinovat.

Ložnice Richmond inspirace

Na načich stránkách se můžete přesvědčit, že systém Richmond vám může bez problémů vybavit nádhernou ložnici. Pokud přemýšlíte, jak nábytek uspořádat, inspirujte se v naší fotogalerii.

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Mníšek u Liberce, K Batimě 364,463 31, MAPA 
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz