Blog

Dětský pokoj Remax s barevnými úchyty

Dětský pokoj Remax s barevnými úchyty

Žhavou novinkou je dětský pokoj Remax v atraktivní lesklé bílé barvě, kterou nápaditě doplňují úchyty v 5 barevných odstínech. Hlavním tahákem je velká variabilita - můžete si jednotlivé kusy nábytku přestavovat dle momentální potřeby.

Dívčí pokojík Lunapark

Dívčí pokojík Lunapark

Dechberoucí nábytková kolekce Lunapark oslní každou slečnu. Početná sestava precizně zpracovaných sektorů dává prostor k fantazii. Vytvořte vaší princezně pokojík snů.

Zahradní nábytek

Zahradní nábytek

 Zahradní nábytek, to jsou hlavně zahradní sestavy, které přispějí k pohodě při posezení s rodinou a přáteli. Nabízíme je v mnoha variantách, vyrobené ze smrkového, borovicového či olšového masivu. Mezi oblíbené materiály patří také kov a sklo. U nás je z čeho vybírat!

Materiály pro výrobu nábytku

Materiály pro výrobu nábytku

Představujeme vám materiály, ze kterých vyrábíme náš nábytek. Dozvíte se jaké vlastnosti jednotlivé materiály mají a co je to vlastně lamino, MDF nebo dýha.

Proměna - ze staré kuchyně nová, moderní

Proměna - ze staré kuchyně nová, moderní

Dnes nám dovolte pochlubit se prací našeho kuchyňského studia v ústí nad Labem, kde jsme proměnili zastaralou kuchyň v novou a moderní. Získali jsme tak praktickou kuchyň se spoustou úložného prostoru.

DOLMAR - náš dodavatel nábytku

DOLMAR - náš dodavatel nábytku

4.9.2012DOLMAR je spolehlivá, polská, dynamicky se rozvíjející firma ověnčená řadou ocenění a certifikátů. Záběr sortimentu je široký. V naší nabídce najdete od DOLMARu dětské pokoje, obývací stěny, stoly a židle, ale také čalouněné sedačky.

Proměna kuchyně - splňte si svůj sen

Proměna kuchyně - splňte si svůj sen

Původní kuchyněČervená rohová kuchyně FormátČervená rohová kuchyně FormátNebojte se vyplnit si svůj sen a proměňte svou starou kuchyň v nádhernou novou, stejně jako mladá rodina z Bakova nad Jizerou. Vybavení vašeho bytu přináší do vašeho života osobitost a také příjemné zázemí. Vždyť váš domov je místo, kde trávíte nejvíce času, ať již v kuchyni, nebo jinde!

Jak vybrat matraci

Jak vybrat matraci

Jak vybrat matraci?Dobré radyPřipravili jsme pro Vás článek o výběru matrace. Dozvíte se jak matraci vybrat, jaké jsou druhy a která je pro Vás ta správná, více...

Výdejní místo a expedice internetového prodeje:

Mníšek u Liberce, K Batimě 364,463 31, MAPA 
Telefon: +420 774 494 471, info@zadaranabytek.cz